Łukasz Szewczyk15.08.2020 (19:24)3 komentarze

"Sala samobójców. Hejter" we wrześniu w Canal+ Premium. Premiera TV

• We wrześniu 2020 roku na antenie Canal+ Premium telewizyjna premiera najnowszego film Jana Komasy "Sala samobójców. Hejter"
• Jest to nowy, porażająco aktualny manifest młodego pokolenia. Zobacz, jak bawi się, kocha i nienawidzi współczesna polska młodzież.
:Sala samobójców. Hejter"
Nowa odsłona kultowego dzieła Jana Komasy to elektryzujący cyber-thriller - współczesna wersja "Romea i Julii", będąca uniwersalną opowieścią o miłości, która przeradza się w hejt. Główną rolę w produkcji gra znany z serialu "Druga szansa" i programu "Ameryka Express" Maciej Musiałowski. Obok niego na ekranie zobaczymy m.in.: Vanessę Aleksander, Danutę Stenkę, Agatę Kuleszę, Macieja Stuhra, Jacka Komana, Julię Wieniawę i Adama Gradowskiego.
Tomek (Maciej Musiałowski), student prawa Uniwersytetu Warszawskiego, zostaje przyłapany na plagiacie i wydalony z uczelni. Postanawia jednak ukrywać ten fakt przed światem i nadal pobiera pomoc finansową od państwa Krasuckich (Danuta Stenka, Jacek Koman) - rodziców Gabi (Vanessa Aleksander), przyjaciółki z czasów dzieciństwa. Kiedy oszustwo wychodzi na jaw, skompromitowany chłopak traci zaufanie i życzliwość swoich dobroczyńców. Przepełniony gniewem i żalem, oddzielony od Gabi, w której skrycie podkochuje się od lat, Tomek planuje zemstę na Krasuckich. Szansa pojawia się, kiedy otrzymuje pracę w agencji reklamowej, a wraz z nią dostęp do najnowszych technologii i tajemnic stołecznej elity. Pod pozorem obowiązków zawodowych Tomek zaczyna inwigilować Krasuckich, aktywnie włączonych w kampanię polityczną kandydata na prezydenta stolicy - Pawła Rudnickiego (Maciej Stuhr). Wkrótce plan internetowego hejtera zaczyna nabierać coraz realniejszych kształtów, a droga do jego realizacji wiedzie przez wirtualny świat popularnej gry komputerowej.


Telewizyjna premiera filmu "Sala samobójców. Hejter" w sobotę (12 września 2020 roku) o godzinie 22.15 na antenie Canal+ Premium.

Komentarze (1 - 3 z 3)

Fajnie. Film jest SUPER!
 6  
Cud się stał, że nie dali tego w premierach vod...
 7  
Bo ten film już chyba był w premierach VOD
 1