Łukasz Szewczyk17.08.2020 (12:00)6 komentarzy

Gala KSW 54: Gamer, Cichy Zabójca, Izu, PPV za 29 zł w Cyfrowym Polsacie oraz Ipli

• W Cyfrowym Polsacie i IPLI rusza sprzedaż nadchodzącej gali KSW 54, która odbędzie się 29 sierpnia 2020 roku w warszawskim Global EXPO.
• W walce wieczoru swoje umiejętności zaprezentują Mateusz Gamrot i Shamil Musaev.
• Dla abonentów Cyfrowego Polsatu i IPLI gala będzie dostępna w systemie PPV w cenie 29 zł.
KSW 54
W walce wieczoru o mistrzowski pas kategorii lekkiej i jednocześnie najbardziej wyczekiwanym pojedynku w tym roku w Europie zmierzą się niepokonani: podwójny mistrz kategorii lekkiej i piórkowej - Mateusz "Gamer" Gamrot (16-0, 5 KO) i pochodzący z Rosji Shamil "Cichy Zabójca" Musaev (14-0, 8 KO). Po raz pierwszy w okrągłej klatce KSW wystąpią: były pięściarz i pretendent do tytułu mistrza Polski w wadze ciężkiej w boksie - Izuagbe "Izu" Ugonoh (0-0) oraz jego przeciwnik - potężny (190 cm i 120 kg) Francuz portugalskiego pochodzenia Quentin "Ruskov" Domingos (5-1, 4 KO). Po raz kolejny skrzyżują ze sobą rękawice: autor najszybszych nokautów w Polsce - Michał "Longer" Andryszczak (20-8, 13 KO) oraz jeden z najlepszych zawodników wagi ciężkiej w historii polskiego MMA - Michał "Masakra" Kita (19-11-1, 11 KO).
Autor jednego z najbardziej widowiskowych nokautów w historii organizacji, Maciej Kazieczko (6-1, 3 KO), spotka się z okupującym od lat czołowe miejsca w rankingu dywizji do 155 funtów - Marianem Ziółkowskim[/b] (21-7, 5 KO). Związany z KSW od początku kariery Paweł "Polski Orzeł" Polityło przywita w okrągłej klatce zawodnika z Rumunii - Bogdana Barbu (16-11, 8 KO). Kick-boxer oraz zawodnik MMA wagi lekkiej i piórkowej - Łukasz "Raju" Rajewski ((9-6, 5 KO) stanie naprzeciw utalentowanego Bartłomieja "Małpy" Kopery (9-5). Znany ze swoich umiejętności grapplerskich Adam Niedźwiedź (7-3, 1 KO) podejmie na KSW 54 niebezpiecznego stójkowicza, Kacpra Koziorzębskiego (6-2, 3 KO). Przedstawiciel sławnego rodu uderzaczy z Płocka - Sebastian Rajewski (8-5, 4 KO) zmierzy się z utytułowanym grapplerem - Armenem Stepanyanem (6-3, 3 KO).

Start wydarzenia zaplanowany jest na godz. 20.00.


KSW 54 w Cyfrowym Polsacie
Dostęp do gali w systemie PPV mogą zamówić abonenci i użytkownicy Cyfrowego Polsatu korzystający korzystający z dekoderów satelitarnych, w technologii IPTV (EVOBOX IP) oraz do odbioru telewizji internetowej (EVOBOX STREAM). Zamówienia można składać m.in. w internetowym Centrum Obsługi Klienta, w telefonicznym Centrum Obsługi Klienta czy też w aplikacji Sklep - dostępnej na dekoderze do odbioru telewizji internetowej

Zamówienia będą przyjmowane aż do momentu rozpoczęcia walki głównej, ale ze względów technicznych platforma gwarantuje dostęp do wydarzenia dla zamówień złożonych do godziny 19.00 w dniu gali. Potwierdzenie nadania dostępu użytkownicy telewizji satelitarnej i IPTV znajdą na kanale 222, a telewizji internetowej na pozycji 333. Na tych kanałach dostępne też będzie wydarzenie.

KSW 54 w Ipli
Odbywającą się wyłącznie w systemie PPV galę, na żywo i w Full HD będą mogli obejrzeć także internauci za pośrednictwem serwisu rozrywki internetowej IPLA - na ipla.pl oraz dzięki aplikacji IPLA na: komputerach z systemem Windows, urządzeniach mobilnych z systemem Android, a także wybranych Smart TV oraz Apple TV. Wydarzenie w jakości Full HD będzie dostępne dla użytkowników z terytorium Polski. Zamówienia można składać na stronie ipla.pl, a płatności realizować drogą elektroniczną - kartą płatniczą lub przelewem.

Komentarze (1 - 6 z 6)

Co się stało, że obniżyli cenę z 40 zł na 29 zł?
 2  
Nigdy w ryja, a raczej w dziób nie dostałem, BORowcy pilnują mojej ładnej gęby i cnoty.
Kaczysław Jarosiński 17.08.2020 (19:40:31)
 0  
Michał "Masakra" Kita wymiata ksywą.
poza tym nie dał bym za to nawet 2 pln.
 11  
Tylko nie znowu walka wieczoru z Gamerem. Ciekawe komu wbije palce w oczy tym razem? Kto będzie go musiał przeprosić po walce?
 3  
Staniało bo poza kilkuset barami nikt tego nie kupował.
 3  
bez gwiazd bez szału
 1