Łukasz Szewczyk20.08.2020 (19:08)brak komentarzy

"Diabelska gra". Premiera nowego serialu kryminalnego u we wrześniu na antenie FOX

• We wrześniu na antenie FOX premiera serialu "Diabły" dla fanów tajemnic i kryminalnych dochodzeń
"Diabelska gra". Premiera nowego serialu kryminalnego u we wrześniu na antenie FOX
Stworzony na podstawie powieści Guido Maria Brera serial "Diabły" opowiada historię Massimo (Alessandro Borghi) -- włoskiego bankowca, który pnie się po szczeblach kariery w londyńskim banku. Mimo kryzysu finansowego, który dotknął świat, Massimo dobrze sobie radzi i zyskuje tym sympatię swojego mentora Dominica Morgana (Patrick Dempsey). Sprawy komplikują się, gdy Massimo zostaje uwikłany w skandal finansowy. Długo wyczekiwany przez Massimo awans przypada innemu bankierowi -- Edwardowi, który niedługo potem ginie w niewyjaśnionych okolicznościach. Massimo jest pewien, że ktoś próbuje go wrobić, a śmierć Edwarda jest związana z większą aferą, w którą zamieszany jest jego mentor.
Na początku Dominic jest dla Massimo jak ojciec. Nieoczekiwana zmiana nastawienia Dominica następuje w przełomowym momencie i jest trudna dla Massimo. W serialu nie tylko skupiono się na wątkach finansowych i ukazaniu tego tajemniczego świata, ale również na dynamice pomiędzy Massimo a Dominiciem - opowiada wcielający się w główną rolę Alessandro Borghi.

W serialu Diabły występują Alessandro Borghi (Massimo Ruggero), Patrick Dempsey (Dominic Morgan), Kasia Smutniak (Nina Morgan), Laila Costa (Sofia Flores), Malachi Kirby (Oliver Harris), Lars Mikkelsen (Daniel Duval), Pia Mechler (Eleanor Bourg), Paul Chowdhry (Kalim Chowdrey), Sallie Harmsen (Carrie Price) oraz Ben Miles (Edward Stuart).

Premiera serialu "Diabły" we wtorek (14 września 2020 roku) o godz. 21.05 na antenie FOX. Emisja kolejnych odcinków we wtorku o god, 22.55