Łukasz Szewczyk24.08.2020 (15:10)8 komentarzy

Kinga Rusin odchodzi z "Dzień dobry TVN". Stawia na ostrzejsze programy i poważniejsze tematy

• Kolejne zmiany personalne w śniadaniowym programie "Dzień dobry TVN"
• Z programu odchodzi Kinga Rusin
Piotr Kraśko i Kinga Rusin
W lipcu 2020 roku Piotr Kraśko został nowym prowadzącym "Fakty" TVN oraz "Fakty po Faktach" w TVN24. Jednocześnie dziennikarz zakończył współpracę ze śniadaniowym programem stacji TVN, w którym zadebiutował w połowie kwietnia 2016 roku. Współprowadził weekendowe wydania "Dzień Dobry TVN".
Teraz z programem żegna się Kinga Rusin, która przez ostatnie lata współprowadziła "Dzień dobry TVN" w parze z Piotrem Kraśko. Dziennika była w "Dzień Dobry TVN" prowadzącą przez 15 lat, czyli od samego początku - poprowadziła pierwsze wydanie programu.

"Chcę realizować swoje kolejne marzenia, wykorzystać swobodę i niezależność finansową, którą mam dzięki świetnie prosperującej firmie kosmetycznej - mojej dumie. Chcę współtworzyć nowe ciekawe projekty w kilku obszarach: telewizja, biznes, działalność społeczna. Ostatnio wiele się zmieniło w "Dzień Dobry TVN", a odejście mojego współprowadzącego stworzyło naturalną okazję by ruszyć do przodu. Kiedy jak nie teraz?" - tłumaczy Rusin swoją decyzję

Dziennikarka do końca nie żegna się z widzami i zapowiada nowe medialne projekty. "Jeśli chodzi o telewizję - wiem co chcę robić i wiem czego nie chcę. Waham się co do kilku propozycji. Z pewnością chciałabym prowadzić program ostrzejszy, bardziej kontrowersyjny. Realizacja moich konkretnych wizji nie jest łatwa. Rozmowy trwają. Chcę też zająć się dziennikarsko poważniejszymi tematami i razem z własnym zespołem produkować reportaże i dokumenty - robiłam to, kiedy mieszkałam przez kilka lat w USA, zawsze to kochałam" - zapowiada.

Nowe odcinki "Dzień dobry TVN" od poniedziałku (31 sierpnia 2020 roku) na antenie TVN. Stacj na razie nie zdradza nowego składu prowadzących, chociaż zapowiada, że zmiany nastąpią. Media spekulują, że jedną z nowych prowadzących może być Agnieszka Szulim.

Komentarze (1 - 8 z 8)

Za to Chajzer zostaje, ręce opadają. Nie wiem dlaczego TVN wzięło go do tego programu.
 8  
Będzie współprowadząca programu Anity gargas
 4  
czyli, że przez 15 lat pracy w DDTVN Rusin stawiała na niepoważne tematy. :)
 3  
Wreszcie! Jako pierwsza powinna wylecieć!
 0  
Jednej idiotki mniej. Tylko co robi jeszcze w tym durnym tvnie chajzer . Ten kretyn powinien już dawno być na bruku razem z tym drugim debilem wojewódzkim.
 1  
"za cienka w uszach jest"
Pewnie poprowadzi program, w którym będzie niemowlakom czytać Konstytucje i sprawdzać stolce
 2  
Ciekawe, czy Kinga Rusin po odejściu z TVN dołączy do Polsatu, gdzie będzie prowadzić nowy teleturniej „Łowcy nagród”?
 0  
Teraz będzie mogła się skupić na sądzeniu z TVP , buhahahahahha. Może wywalą też tego kretyna wojewódzkiego
 0