Łukasz Szewczyk24.08.2020 (23:40)11 komentarzy

Ultra TV 4K w UPC Polska

• UPC Polska powiększa ofertę o pierwszy kanał nadawany w jakości 4K
• Nowy kanał Ultra TV 4K dostępny także w jakości HD
Siedziba UPC
Od poniedziałku (24 sierpnia 2020 roku) w ofercie telewizji cyfrowej UPC Polska dostępny jest Ultra TV 4K. Kanał znajduje się na pozycji numer 421 w dekoderach Horizon oraz 164 w dekoderach Mediabox i modułach CI+.
W jakości 4K kanał dostępny jest dla użytkowników nowego dekodera 4K TV BOX. Użytkownicy dekoderów Horizon i Mediabox zyskali dostęp do kanału w jakości HD.

Tym samym oferta telewizji cyfrowej UPC Polska liczy łącznie już 151 kanałów HD (plus cztery serwisy dodatkowe Polsat Sport Premium PPV).

Kanał Ultra TV 4K, którego nadawcą jest MWE Networks, na swojej antenie emituje materiały w jakości Ultra HD i w polskiej wersji językowej. Obecnie w ofercie kanału znajdą się przede wszystkim audycje muzyczne, ale także pozycje dokumentalne oraz filmowe. Wybrane audycje będą również nadawane z HDR.

Komentarze (1 - 10 z 11)

To tylko jeszcze Cyfrowy Polsat i Netia nie posiadają w swojej ofercie kanałów i dekodera 4K .
 2  
Czy ktoś posiada ten 4k tv box? Jak to się sprawuje?
 1  
Czy ktoś posiada ten 4k tv box? Jak to się sprawuje?
Z artykułu wynika, że ten dekoder jest dopiero od wczoraj (poniedziałek, 24 sierpnia) w ofercie UPC.
 2  
a moduły CI+ nie pociągnął w 4k ?
 3  
To tylko jeszcze Cyfrowy Polsat i Netia nie posiadają w swojej ofercie kanałów i dekodera 4K .
Jeśli Cyfrowy Polsat wprowadzi 4K, to zapewne jedynie w Ipli, w której np. Eleven Sports 4 jest dostępny, a w Cyfrowym Polsacie nie. Może kierują się kosztami, bo nie potrzeba transpondera itp.
 5  
@Mixer a co z Netią przecież to telewizja na internecie IPTV (STV) gdzie niema transponderów tylko streaming . Tu można wprowadzić spokojnie 4K na światłowodzie Netii . Tak jak np. Orange , Jambox , Vectra , Play , Avios i wiele innych operatorów TV którzy to zrobili . A Netia cofie się do tyłu zamiast wprowadzić nowy dekoder 4K to w nowych ofertach wprowadziła dekoder od Polsatu Evobox IP oczywiście bez obsługi UHD .
 3  
4K nie pójdzie na Cam ,przy 4 K dekoder i multiroom ma być taki sam.
 0  
to pewnie lada dzień dołączą Eleven Sports 1 4K i Funbox 4K
 0  
Nie ma się czym chwalić... poza tym, że nadaje w 4K, nie wnosi on zupełnie nic, w kółko ta sama sieczka muzyczna co w radiu, dokumentów to tam wcale nie widziałem, taki sam śmietnik jak pozostałe kanały od MWE
 3  
Na stronie jest info że są 4 kanały 4K
Isanight, w Polsce.pl,Fun Box i Ultra tv .nie ma jeszcze Eleven 4K i Canal +4K pewnie jak będą to w odpowiednich pakietach jak megasport i c+.
 6