Łukasz Szewczyk25.08.2020 (10:02)12 komentarzy

UPC: Nowe oferty TV z internetem i dekoderem 4K. HBO w prezencie do 10 miesięcy

• UPC Polska wprowadza do swojej oferty nowe promocje na pakiety telewizji z internetem
• Kanały HBO wraz z HBO GO w prezencie nawet do 10 miesięcy
• Nowy dekoder 4K
grafika UPC
Od wczoraj w ofercie sieci UPC Polska dostępny jest nowy dekoder 4K. W ramach nowej oferty promocyjnej sieć UPC Polska przygotowała trzy nowe główne pakiety telewizji cyfrowej wraz z internetem. W zależności od wybranego pakietu użytkownicy otrzymują dostęp do pakietu kanałów HBO wraz z serwisami HBO GO i HBO OD w prezencie przez 3, 5 lub 10 miesięcy bez zobowiązania. Co oznacza, że po darmowym okresie promocyjnym klient sam decyduje czy ogląda HBO dalej (19,99 zł miesięcznie) lub rezygnuje w dowolnym momencie.
Dostęp do HBO przez 10 miesięcy w ramach abonamentu zyskują klienci, którzy wybiorą pakiet usług za 119,99 zł (cztery pierwsze miesiące po 59,99 zł), na który składają się: telewizja cyfrowa (166 kanałów) + dekoder UPC TV 4K Box oraz internet światłowodowy do 1 Gb/s + modem Giga Connect Box z WiFi.

Dostęp do HBO przez 5 miesięcy otrzymają klienci wybierający pakiet za 89,99 zł, zyskując dodatkowo promocyjny abonament 44,99 zł przez trzy cztery miesiące. W pakiecie: telewizja cyfrowa (166 kanałów) + dekoder UPC TV 4K Box oraz internet światłowodowy do 500 Mb/s + modem Connect Box z WiFi.

Z kolei dostęp do HBO przez 3 miesiące otrzymają użytkownicy wybierający pakiet usług w cenie 79,99 zł miesięcznie (cztery pierwsze miesiące po 39,99 zł), na który składają się: telewizja cyfrowa (126 kanałów) + dekoder Horizon z WiFi oraz internet światłowodowy do 300 Mb/s.

Zobowiązanie na główne usługi (telewizja cyfrowa, internet) wynosi 24 miesiące. Instalacja 1 zł.

Promocja dotyczy nowych klientów i obowiązuje do końca grudnia 2020 roku lub do odwołania

Komentarze (1 - 10 z 12)

zaprszam firmę UPC do Sanoka
 1  
ten nowy dekoder to kpina, nagrywarka w chmurze to nic innego jak repleytv z dłużą okresem oglądania, bo po 3 miesiącach i tak "nagranie" usuną a teraz najlepsze cytat z upc
"Ze względów licencyjnych nagrywanie treści jest ograniczone do wybranej grupy kanałów."
Co oznacza że nowy dekoder z "nagrywarką" gorszym rozwiązaniem nawet od horizona
 11  
50 godz nagrywanie, czas przechowywania w chmurze to 90 dni czyli 3 mce.
 2  
a co ze starymi klientami??
 9  
Czy to jest ta oferta, w której rano nie będzie można zobaczyć w TVN Kingi Rusin?
Oczywiście, tutaj nigdy o tym nie przeczytacie.
 2  
poprawią to w aktualizacji i dodadzą wiecej godzin
 3  
O tu juz promocja jak na jesień
 0  
Dodaj do tego brak możliwości podpięcia sprzętu audio i kabla od tradycyjnej kablówki. Ten badziew pobiera tv z neta czyli sygnał masz opóźniony o minutę lup lepiej względem tradycyjnej kablówki. To ważne jak oglądasz mecz na żywo sąsiad drze jape, że nasi strzelili bramkę a ty czekasz na tego gola jeszcze wieki. Myślałem, że nic gorszego od zamulonego horizona nie dadzą a jednak dali radę.
 9  
@McSc głupoty gadasz. Właśnie sprawdzałem i różnica między Horizon Go a livem z Horizona wynosi ~8 sekund. Możesz dalej korzystać ze szrotu jeśli masz kompleksy z powodu sąsiada, który gola zobaczy kilka sekund wcześniej. Żałosne.
 1  
Jak to testowałeś pytam bez żadnej złośliwości. Ja na laptopie w aplikacji puściłem mecz i ten sam z dekodera na tv. Różnica zawsze jest koło minuty na korzyść dekodera sprawdzałem wiele razy. Źle mnie zrozumiałeś ja mam gdzieś, że sąsiad zobaczył gola wcześniej problem w tym, że słyszę jego reakcję. Tak się nie da oglądać meczu ktoś kto się nie interesuje pewnie nie zrozumie.
 1