Łukasz Szewczyk28.08.2020 (13:22)13 komentarzy

Mateusz Borek będzie komentował mecze dla TVP Sport. W tym Ekstraklasę

• Znany komentator sportowy Mateusz Borek rozszerz współpracę z Telewizją Polską
• Będzie komentował mecze Polaków i Ekstraklasę
Mateusz Borek
Coraz więcej Mateusza Borka na sportowej antenie Telewizji Polskiej. W czwartek (3 września 2020 roku) Mateusz Borek dla TVP skomentuje mecz Niemcy - Hiszpania w Lidze Narodów. Kilka dni później (7 września) poprowadzi studio przed meczem Bośnia i Hercegowina - Polska w Lidze Narodów.
Jak zapowiada TVP Sport, komentarz Mateusza Borka będzie można usłyszeć także przy meczach Ekstraklasy. Przypomnijmy, że dzięki nowej umowie z Ekstraklasą, do końca sezonu 2022/23 Telewizja Polska będzie pokazała w telewizji otwartej jeden mecz kolejki.

- Mistrzostwa Europy z powodu pandemii zostały przełożone o rok. Będzie mnóstwo emocji. Kolejny sezon Ligi Mistrzów, Liga Narodów, Ekstraklasa. To wszystko na antenie TVP Sport. Turnieje, mistrzostwa świata czy Europy to coś, co rozpala naszą wyobraźnię - powiedział Borek podczas prezentacji jesiennej ramówki TVP. - Przychodzę tutaj z pokorą i świadomością, gdzie jest moje miejsce. Do każdego domu, gdy wchodzę jako gość, to z szacunkiem do gospodarza. Wierzę, że przez moje doświadczenie dam trochę świeżości, innego spojrzenia na pewne sprawy i show, o czym rozmawiałem z szefem - podkreślił nowy komentator TVP Sport.

Przypomnijmy, że nie pierwsza współpraca dziennikarza z TVP. W sierpniu Borek na antenie TVP Sport poprowadził studio przed galą pięściarską Fight Camp 4.

Dodajmy, że od nowego sezonu Borek ma komentować mecze Bundesligi dla Canal+ Sport. Dziennikarz planuje także kontynuować współprace z Eurosportem przy meczach Pucharu Niemiec. Prowadzi także programy w internetowym Kanale Sportowym.
TVP Sport

Komentarze (1 - 10 z 13)

Borek tu Borek tam zachwile wszystko będzie komentowal.
 10  
Tragedia, to już Szpakowski lepszy.
 9  
A nie miał być z Żewłakowem w Canal+
 4  
A nie miał być z Żewłakowem w Canal+
Będzie wszędzie: TVP Sport, Canal+ Sport, Eurosport i Kanał Sportowy
 12  
strach lodówkę otworzyć
 8  
Człowiek orkiestra, pracuje w czterech redakcjach. Tyle, że nie na etat a jedynie komentuje mecze i robi show w KS
 1  
Borek to najinteligentniejszy komentator w Polsce, obyty, wie jakich słów używać. Poznajcie jego biografie ,facet wie czego chce,nie niszczy przy tym nikogo i do każdego podchodzi z szacunkiem.
Dorównuje mu tylko Karol Stopa komentator tenisa.
 2  
nie interesuję się sportem, ale pamiętam od zawsze, że p. Borek był bardzo przystojny i seksowny i zawsze po ostrej solarce z całoroczną opalenizną.
 6  
ONE JEST GEJEM TO WIDAC NA 100 PROCENT PASYW W ANALU :)
 3  
Czy redakcja może się dowiedzieć czy romankołtoń dołączy do TVP sport.
 0