Łukasz Szewczyk30.08.2020 (15:16)6 komentarzy

Jesień z "Dzień dobry TVN". Nowa para prowadzących: Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga

• Zmiany w jesiennym sezonie śniadaniowego programu "Dzień dobry TVN"
• Do ekipy prowadzących dołączają Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga
• Program będzie świętował swoje 15 urodziny
Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga / Fot. TVN
Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga / Fot. TVN
W poniedziałek (31 sierpnia 2020 roku) po wakacyjnej przerwie na antenę TVN wraca codzienny program śniadaniowy "Dzień dobry TVN". Właśnie ogłoszono pełną listę prowadzących. Nową parę prowadzących utworzą Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga, które zastąpią King Rusin i Piotra Kraśko. Jesienne wydania "Dzień dobry TVN" prowadzić będą także pary: Dorota Wellman i Marcin Prokop, Anna Kalczyńska-Maciejowska i Andrzej Sołtysik, Małgorzata Ohme i Filip Chajzer oraz Paulina Krupińska-Karpiel i Damian Michałowski.
Piętnaście lat temu na antenie TVN wyemitowany został pierwszy w historii odcinek porannego programu "Dzień Dobry TVN". Od tego czasu niezmiennie pozostaje dla swoich widzów źródłem rozrywki i informacji. Co przygotowano dla widzów na jesień?

Już w pierwszym odcinku nowego sezonu redakcja programu przygotowała niespodziankę. Tego dnia w podróż po Polsce wyruszy "Dzieńdobrobus". Reporterzy wybiorą się w odległe zakątki Polski, miejsca dobrze znane, ale i te mniej oczywiste. Sprawdzą z czego słyną, co warto zobaczyć, kim są ich mieszkańcy. Od września w programie pojawią się również dwa nowe cykle. "Raz, dwa, trzy, piękna TY!" to projekt oparty na metamorfozach zarówno kobiet,jak i mężczyzn. Specjaliści wykorzystają to, co znajdą w szafach i kosmetyczkach widzów. Styliści, makijażyści i fryzjerzy udowodnią, że niewielkim kosztem można dokonać diametralnej odmiany wizerunku. W kolejnym cyklu "Sama to ogarniesz" pokazane zostaną szybkie i tanie sposoby na poradzenie sobie z drobnymi, domowymi usterkami. Eksperci podpowiedzą jak samodzielnie wykonać proste naprawy, ale też podzielą się kreatywnymi pomysłami na wykonanie domowych ozdób i wskazówkami dotyczącymi aranżacji przestrzeni.

Powrócą również dobrze znane widzom cykle. Łukasz Skopa w "Co z tego wyrośnie?" podpowie, jak zadbać o owoce i warzywa, które można uprawiać na działce. Michał Cessanis wybierze się w kolejne podróże, żeby udowodnić, że zagraniczne wyjazdy mogą być jednocześnie atrakcyjne i niezbyt kosztowne. Będzie to kontynuacja cyklu "Do zobaczenia". Mikołaj Rey w swoich "Podróżach kulinarnych" odkryje nowe lokalne smaki, a w weekendowych "Udanych operacjach" przedstawione zostaną sylwetki wybitnych polskich lekarzy specjalistów wykonujących często pionierskie interwencje chirurgiczne ratujące życie i zdrowie pacjentów. Marcin Kostrzewski powróci z serią przyrodniczą "Marcin z lasu", w której z prawdziwą pasją będzie opowiadać o polskiej faunie i florze.

"Dzień dobry TVN" od poniedziałku do niedzieli od 8.00 do 11.30 (od 31 sierpnia 2020 roku) na antenie TVN.

Komentarze (1 - 6 z 6)

Grubo. Bo projekt 36,6 stopni z Drzyzgą to był niewypał
 1  
DDTVN to już nie to samo co kiedyś.
 3  
Oby repolonizacja mediów zmiotła ten gadzinowy twór z przestrzeni przekazu w każdej formule.
 7  
z TVN coś złego się dzieje. Coraz nudniejsze newsy, wielu dziennikarzy, którzy byli od lat gdzieś zniknęli, dużo drastycznych zmian. Co nie zmienia faktu, że i tak są lepsi od reżimówki
 4  
Oby repolonizacja mediów zmiotła ten gadzinowy twór z przestrzeni przekazu w każdej formule.
Spadaj komuchu nienawidzący zagranicznego
 3  
Proszę usuńcie prowadzącą Dorotę przecież nie ma młodych
 1