Łukasz Szewczyk01.09.2020 (10:45)4 komentarze

TVP Polonia HD w UPC Polska

• UPC Polska poszerza ofertę telewizji cyfrowej o kolejny kanał nadawany w wysokiej rozdzielczości.
Siedziba UPC
W ofercie telewizji cyfrowej UPC Polska dostępny jest już kanał TVP Polonia HD, który w ofercie operatora zastąpił wersję SD. Kanał znajduje się na pozycji numer 103 w dekoderach Horizon oraz 353 w dekoderach Mediabox. Stacja dostępna jest już od pakietu Start.
Tym samym oferta telewizji cyfrowej UPC Polska liczy łącznie już 152 kanały HD (plus cztery serwisy dodatkowe Polsat Sport Premium PPV).

TVP Polonia to pierwszy program satelitarny Telewizji Polskiej. Kanał adresowany jest głównie do Polonii i Polaków za granicą oraz do obcokrajowców interesujących się Polską. Misją kanału jest tworzenie pozytywnego wizerunku Polski i Polaków za granicą, podtrzymywanie tożsamości, języka ojczystego i kultury. Obok filmów fabularnych, seriali, audycji rozrywkowych oraz informacyjnych, TVP Polonia oferuje widzom na świecie unikatowe produkcje, których nie znajdą na innych kanałach telewizyjnych. Są to programy o życiu i działalności środowisk Polonii i Polaków w różnych krajach i regionach świata, reportaże i filmy dokumentalne przedstawiające wybitnych rodaków i ich osiągnięcia.

Komentarze (1 - 4 z 4)

A czy bedzie można nagrywać na mega hiper dekoderze 4k???
 4  
Kanał który w Polsce nie powinien nadawać
 3  
Mają już ofertę 4k dekoder dla stałych klientów upc bo dzis pisałem z konsultantem i widać jak nas abonentów szanują. A więc nowy ma za 1 zl instalacje a staly 49 zl ba mam jeszcze dopłacić 35 zl więcej miesięcznie a mam i tak 200 zl abonamentu.Jaje robią sobie z nas.
 14  
Kanał który w Polsce nie powinien nadawać
Na satelicie obecność TVP Polonia jest jeszcze zrozumiała, skoro nadaje FTA z 13E, która zasięgiem pokrywa nie tylko Polskę, ale w kablu rzeczywiście jest wyłącznie po to, aby było więcej kanałów.
 9