Łukasz Szewczyk01.09.2020 (14:22)brak komentarzy

Program Igora Herbuta w jesiennej ramówce RMF Classic

• Startuje jesienna ramówka RMF Classic
• Nowością będzie autorski program Igora Herbuta
Igor Herbut
Jesień w RMF Classic to przede wszystkim nowy, autorski program zatytułowany "Ścieżka filmowa Igora Herbuta", który pojawiać się będzie w RMF Classic w każdy czwartek po 18:00 (od 10 września). Popularny wokalista, kompozytor i autor tekstów jest wielkim fanem kina i muzyki filmowej i w swoim programie prezentować będzie najsłynniejsze filmowe tematy, które dobierze według subiektywnego klucza.
Do jesiennej ramówki RMF Classic wracają "Niedomówienia" Artura Andrusa - czyli niedzielne rozmowy znanego dziennikarza i satyryka z ludźmi świata kultury, sztuki i estrady. Po wakacyjnej przerwie na antenie pojawi się także niedzielna "Lista Przebojów Muzyki Filmowej".

Mocną stroną stacji pozostaną popołudniowe programy tematyczne poświęcone literaturze, kulturze i filmowi, ekologii, zdrowemu stylowi życia oraz podróżom.

Zespół RMF Classic przygotował także nowe propozycje konkursów w pasmach przedpołudniowych. W porannym "Śniadaniu Mistrzów" słuchacze, szczególnie ci odwożący dzieci do szkoły, zmierzą się z "Classówką w RMF Classic" a ci, którzy jeszcze żyją wakacjami, będą mogli współtworzyć konkurs "Wspomnienie lata". Zabawa będzie związana z najbardziej niezwykłymi miejscami w Polsce, które tego lata odkryli słuchacze.

Także jedno z wieczornych pasm muzycznych - poniedziałkowy program "Muzyka na dobry tydzień" współtworzony będzie przez słuchaczy.