Łukasz Szewczyk01.09.2020 (16:42)2 komentarze

Maciej Głogowski nowym prowadzącym środowy "Poranek Radia TOK FM"

• Maciej Głogowski będzie prowadził środowe "Poranek Radia TOK FM".
• W nowej roli zadebiutuje już 2 września 2020 roku.
• Dołączy do grona gospodarzy porannej audycji, w którym są Dominika Wielowieyska, Jan Wróbel, Karolina Lewicka i Jacek Żakowski.
Maciej Głogowski w studio Radia TOK FM
- Profesjonalizm, wiarygodność, dociekliwość i wielka kultura osobista. A do tego niezwykła wiedza gospodarcza i umiejętność wyjaśniania słuchaczom w prosty sposób nawet najbardziej skomplikowanych problemów ekonomicznych - to ogromne atuty Maciej Głogowskiego. Polityka i gospodarka ściśle się ze sobą wiążą, dlatego jesteśmy przekonani, że środowe "Poranki Radia TOK FM" nie mogą mieć lepszego gospodarza - komentuje Kamila Ceran, redaktor naczelna Radia TOK FM.
Maciej Głogowski jest związany z redakcją TOK FM od 16 lat. W 2017 r. został zastępcą redaktor naczelnej stacji, Kamili Ceran. Zajmuje się przede wszystkim tematyką gospodarczą - pozostaje szefem redakcji ekonomicznej TOK FM oraz prowadzącym magazyn "EKG". W ostatnich latach był też współgospodarzem poranków powyborczych i audycji specjalnych rozgłośni, szefem akcji TOK FM, jak np. "Usłysz swoje miasto", prowadzącym debaty z politykami, a także program "Historie Polski". To laureat m.in. nagrody Grand Press Economy z 2018 r. i Konkursu im. Władysława Grabskiego z 2014 r.

"Poranek Radia TOK FM" (poniedziałek - piątek między godz. 7 a 9) audycja publicystyczna, której gospodarzami są znani dziennikarze. Tematy poruszane w "Poranku" to najważniejsze aktualne wydarzenia polityczne, społeczne, gospodarcze, kulturalne z kraju i ze świata. Gospodarze programu rozmawiają o nich z politykami, ekspertami, publicystami ze wszystkich najważniejszych mediów w Polsce. Poranek jest wielostronnym przeglądem opcji, opinii, poglądów na każdy ważny i interesujący temat. Żywym i szybko reagującym forum wymiany myśli, komentarzy i interpretacji otaczającej nas rzeczywistość. Program prowadzą: w poniedziałek - Dominika Wielowieyska, we wtorek - Jan Wróbel, w czwartek - Karolina Lewicka, w piątek - Jacek Żakowski.

Komentarze (1 - 2 z 2)

Słucham Pana Macieja od kilku lat. Bardzo rzeczowa osoba właśnie głównie kojarząca się z tematyką biznesu Ciekawe czy na długo zagości w radio tok FM. Szkoda że odszedł do TVN Piotr Krasko
 0  
Wszystko ok tylko ten jego glos!
Mecze sie sluchajac Glogowskiego.Po 5 minutach przelaczam.
 0