Łukasz Szewczyk04.09.2020 (15:53)brak komentarzy

Powraca 11 edycja "Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami" w Polsacie. Kto na parkiecie?

• Telewizja Polsat rozpoczyna emisję 11 edycji tanecznego show "Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami".
• Parkiet show rozbłyśnie nowymi 11 gwiazdami, które zmierzą się w walce o Kryształową Kulę i wielkie pieniądze.
Uczestnicy 11 edycji tanecznego show "Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami"
Po kilkumiesięcznej przerwie gwiazdy i tancerze wracają na parkiet. Przed nami XI edycja "Dancing with the stars. Taniec z Gwiazdami". Taneczne show, które dosłownie kipi od emocji i wrażeń, gdzie rywalizacja miesza się ze wzruszeniem i łzami szczęścia. Kto tym razem wytańczy zwycięstwo i Kryształową Kulę? Dwa pierwsze odcinki show, które zostały wyemitowane wiosną 2020 roku, pokazały, że poziom XI edycji "Dancing with the stars. Taniec z Gwiazdami" jest bardzo wysoki.
A już od 4 września, na naszym parkiecie zatańczą: Piosenkarka Ania Karwan w parze z Jankiem Klimentem. Aktorka, wokalistka i influencerka Julia Wieniawa ze Stefano Terrazzino. Serialowa Julka z "Przyjaciółek" Nicole Bogdanowicz z Kamilem Kuroczko. Modelka Edyta Zając w towarzystwie debiutującego na parkiecie Michała Bartkiewicza. Gwiazda Internetu, piosenkarka i youtuberka Sylwia Lipka wraz z weteranem show Polsatu, Rafałem Maserakiem. Pogodynka Polsatu i Polsat News Milena Rostkowska-Galant, a partneruje jej zwycięzca V edycji Jacek Jeschke. Aktor Tomasz Oświeciński z nową trenerką Wiktorią Omyłą. Aktor, twórca kabaretowy, rockman i sportowiec w jednym - Bogdan Kalus i Lenka Klimentowa . Uczestnik "Ninja Warrior Polska" Sylwester Wilk, który z każdej opresji wychodzi cało, a u jego boku Hanna Żudziewicz, laureatka VI edycji "Tańca z Gwiazdami". Zwycięzca "Love Island. Wyspa miłości", trener tenisa Mikołaj Jędruszczak, któremu w tanecznych zmaganiach towarzyszy Sylwia Madeńska, partnerka także w życiu prywatnym.

W jury niezmiennie zasiądą: surowa Iwona Pavlović, sypiący anegdotami Andrzej Grabowski
i wielokrotny mistrz świata w tańcu - Michał Malitowski. Program poprowadzi duet Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz.

Premierowe odcinki 11 edycji programu "Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami" w piątki o godz. 20.05 (od 4 września 2020 roku) na antenie telewizji Polsat.