Łukasz Szewczyk06.09.2020 (6:12)9 komentarzy

Powrót po latach, przyjaźń bez upiększeń. TVN rozpoczyna emisję nowego sezonu serialu "Usta Usta"

• Inteligentny dowcip, świetne aktorstwo i fenomenalna muzyka - tak wszyscy wspominają serial "Usta usta".
• TVN zdecydował się więc na wielki powrót! Na ekran wracają ci sami bohaterowie, ale w zupełnie nowym momencie ich życia.
Serial "Usta Usta" w TVN
Produkcja w przełomowy sposób opowiada o życiowych dylematach trzech par. Serial zadebiutował na antenie TVN 10 lat temu i doczekał się 3 sezonów. Poszukiwania idealnej połówki, miłość, zdrada, ucieczka od rutyny - to problemy, z którymi musieli zmierzyć się jego bohaterowie. Dziś to nadal pełna uroku, a przy tym bardzo życiowa historia o uniwersalnych wartościach i ponadczasowej przyjaźni.
Głównych bohaterów, mimo wielu różnic, łączy prawdziwa przyjaźń. Choć życie każdego poszło w innym kierunku, są zgraną paczką, rozumieją się w pół słowa, potrafią razem śmiać się i wspierać, kiedy trzeba.

Adam pracuje na kontrakcie w Stanach Zjednoczonych. Gdy wraca do Warszawy informuje przyjaciół, że czternaście lat po śmierci swojej ukochanej żony Julii (Magdalena Różczka), planuje ślub ze znacznie młodszą od siebie Sarą. Nie wszyscy będą jednak tak podekscytowani jak on...Czy w tej sytuacji zdecyduje się na powrót do Bostonu? A może postanowi zostać i popracować nad zaniedbanymi relacjami z synem?

Iza i Piotrek, pomimo że mają za sobą wiele wzlotów i upadków, wciąż są razem. Ich małżeństwo w ostatnim czasie pogrąża się jednak w kłopotach. Piotrek ma co prawda dwie prace (jest taksówkarzem i opiekunem seniorów), jednak trudno mu związać koniec z końcem. Załamuje się i wpada w prawdziwą depresję. Przed parą także trudna rozmowa z córką Mają o jej biologicznym ojcu.

Z kolei Agnieszka i Krzysztof nawet po rozwodzie pozostają w bliskich stosunkach. Byli małżonkowie będą musieli nie tylko poradzić sobie z wychowaniem dorastających córek, ale też uporać się z własnymi problemami. U Krzysztofa oprócz kryzysu związku z obecną żoną, Alex, nawarstwią się kłopoty w pracy. Biznesmen zostanie nawet oskarżony o oszustwo, co fatalnie się dla niego skończy. W życiu Agnieszki pojawi się natomiast nowy, starszy od niej mężczyzna, a potem kolejny, tym razem dużo młodszy.

Czwarty sezon serialu "Usta usta" to 6 nowych odcinków, które będziemy mogli oglądać już od września w TVN i na Playerze, gdzie dostępne są także trzy pierwsze sezony produkcji.

Nad projektem pracuje Zespół Produkcji Fabularnej, który nadzoruje Marta Grela-Gorostiza. Scenarzystką polskiej adaptacji serialu jest Katarzyna Krzysztopik, reżyserem Bartosz Ignaciuk, a autorem zdjęć Paweł Figurski. Muzykę komponuje Marcin Macuk. Kierownikiem produkcji serialu "Usta usta" jest Przemysław Malec, a producentami Wojciech Bockenheim i Oriana Kujawska.

Premierowe odcinki 4 sezonu serialu "Usta Usta" w niedziele o godz. 21.30 (od 6 września 2020 roku) na antenie TVN.

Komentarze (1 - 9 z 9)

szkoda, że tyle lat temu przerwali serial w najlepszym momencie. Tak na prawdę nie wiadomo jak się skończył, zakończenie emisji nie miało sensu i jeszcze tłumaczyli, że z powodu niskiej oglądalności ostatniej serii, a były chyba tylko 3 - tak dawno to było...dlatego kontynuacja "klapy" też jest dziwna.
 3  
szkoda, że tyle lat temu przerwali serial w najlepszym momencie. Tak na prawdę nie wiadomo jak się skończył, zakończenie emisji nie miało sensu i jeszcze tłumaczyli, że z powodu niskiej oglądalności ostatniej serii, a były chyba tylko 3 - tak dawno to było...dlatego kontynuacja "klapy" też jest dziwna.
Bo coraz mniej ludzi chce ogladać denne seriale, czyli sos dla reklam...może dlatego.
 2  
Tu chodziło o to, że serial zakończył się, bo wyczerpała się jego brytyjska adaptacja. Potem zaczęli kręcić w Wielkiej Brytanii z powrotem, to i w Polsce powrót był możliwy. :)
 1  
Treść komentarza ukryta z powodu zbyt niskiej oceny - kliknij by wyświetlić
i znowu te same odgrzewane kotlety.... jak tak można traktować swoich widzów??
TVN to nie jest telewizja dla ludzi inteligentnych i wymagających. Target TVN-u łyknie wszystKO i jeszcze za to POdziękuje.

TyPOwy target TVN-u to ludzie pseudowykształceni, którzy nawet z językiem angielskim mają problemy i ba przykład myślą, że Hamster to jest coś związanego z chamem. :)))))))) A to jsst po prostu Chomik.

Kilka dni temu taki jeden fan TVN-u na tym POrtalu zbłaźnił się i sKOmpromitował, bo nie wiedział, co oznacza mój nick i nazwał mnie chamem. Turlałem się ze śmiechu...

Naprawdę szKODa czasu na target TVN-u.

So much for the topic.
CURTAIN!!!
 44  
Treść komentarza ukryta z powodu zbyt niskiej oceny - kliknij by wyświetlić
To telewizja KODu i innych tego typu dewiacji.Same szKODniki POstKOmunistyczne.
 43  
A to jsst po prostu
Maciejka;D


jsssssssst!!!
buhahahahahahahahahahahahahahahahaha!!!
Czarny świński ryj mam i przynosi on szczęście Małgośce3737 na rotorze 8.09.2020 (6:42:35)
 43  
Treść komentarza ukryta z powodu zbyt niskiej oceny - kliknij by wyświetlić
Moderator kasuje WSZYSTKIE moje komentarze... Lewactwo do potęgi n.
Pisanie na tym POrtalu traci jakikolwiek sens, bo tracisz swój cenny czas na napisanie mądrej myśli, po czym przychodzi moderek i wszystko wycina!
Ten POrtal jest lewacki.

Ja się stąd wypisuję. Inteligentni czytelnicy znajdą moje mądre myśli na Satkurierze, piszę tam jako Izabela Dulna.

Tyle na temat i... żegnam!
8 września 2020, godzina 07:13.
Ostatni dzień w hurtowni wentylatorów i i ostatni mój wpis na tym lewackim POrtalu
 43  
Treść komentarza ukryta z powodu zbyt niskiej oceny - kliknij by wyświetlić
Wpis o 7:12:46 nie jest moim wpisem.
To napisało lewackie bydło, które się pode mnie podszyło!
To samo bydło przyczepiło się też drobnej literówki w moim wczorajszym wpisie. Ale ono już tak ma - w głowie spustoszenie, nic sensownego napisać nie potrafi, ale potrafi czepiać się literówek, bo takie czepianie się nie wymaga od lewactwa żadnych zdolności intelektualnych...

Robi się tutaj sracz lewacki, zatem tyle na temat i bez odbioru.
KURTYNA!!!
 43  
Wrzesień. Są w Radomiu jakieś szkoły podstawowe dla pracujących?
Zapisz się. Skończyłbyś bałwanie podstawówkę chociaż.
A tak tylko partii wstyd przynosisz.
 44