Łukasz Szewczyk08.09.2020 (10:37)7 komentarzy

Magda Mołek żegna się z TVN. Stawia na internet

• Kolejna znana dziennikarka odchodzi z TVN
Magda Mołek - "W roli głównej"
"We wrześniu 2004 roku zaczęłam pracować w TVN. Minęło 16 lat i właśnie nasze drogi się rozeszły" - poinformowała w mediach społecznościowych Magda Mołek.
O rozstaniu dziennikarki z TVN mówiło się od dawna. W jesiennej ramówce TVN Style zabrakło autorskiego talk-show "W roli głównej". Dodatkowo dziennikarka uruchomiła swój kanał "W moim stylu" na YouTube, z kolei w aplikacji EmpikGo można słuchać podcastów "Rozważna i Erotyczna"

"Dziękuję Wspaniałym Ludziom, Twórczyniom/Twórcom, Dziennikarkom/Dziennikarzom, dzięki którym ta przygoda miała głębszy sens. Czas stanąć na własnych nogach i na własnych warunkach" - napisała Magda Mołek.

Magda Mołek nie wyklucza powrotu do telewizji. Także TVN nie wyklucza współpracy z dziennikarką w przyszłości przy nowych projektach.

Przypomnijmy, że Magda Mołek przeszła z TVP do TVN w 2004 roku. Początkowo prowadziła program "Moja krew" i współprowadziła show "Taniec z gwiazdami". Przez wiele lat (2005-2019) byłą współprowadzącą śniadaniowy program "Dzień dobry TVN". Od 2006 roku związana była także z TVN Style, gdzie prowadziła m.in. "Miasto kobiet" czy "W roli głównej".

Komentarze (1 - 7 z 7)

w roli głównej był bardzo dobrym programem. Ona z kartki nie czytała, tylko zadawała pytania dostosowując się do rozmowy z gościem. I dlatego jej program nie był nudny.
 52  
No i święty pisowiec musiał cos napisać.
 49  
Treść komentarza ukryta z powodu zbyt niskiej oceny - kliknij by wyświetlić
kogo to obchodzi ! wszyscy od razu polityka i dopasowania odpowiednie . kiepska była to odchodzi .. każdy kiedyś odejdzie . życie nie polega tylko na braniu ależ też refleksji .
 51  
Życzę jej dobrze, ale bez znanego.koncertu tj Onet czy WP szybko jej się odechce pracy w internecie. Bo zarobki dużo niższe. Udało się tylko Majewskiemu i Pazurze
 49  
Treść komentarza ukryta z powodu zbyt niskiej oceny - kliknij by wyświetlić
Orłoś po "Teleexpressie" też postawił na internet. a wyszło jak wyszło. :)
 47  
I to już chyba pomalutku koniec odejść. Przecież "szczupła" ... nie znajdzie nigdzie zatrudnienia.
Reszta lewactwa poczuła szansę na awans i będzie podgryzać jeden drugiego.
Ty się martw o miernoty TVPiSowskie gdy zakończy się epoka KurVizji a to wbrew pozorom może się skończyć prędzej niż się niektórym wydaje- dla tych ścierek pokroju babsztyla co dziennik telewizyjny prowadzi to nawet pod latarnią miejsca nie będzie
 48  
Treść komentarza ukryta z powodu zbyt niskiej oceny - kliknij by wyświetlić
Niech nagrywa tik toki haha
 48