Łukasz Szewczyk11.09.2020 (14:52)4

Jesień w TVP Kultura. Nowe formaty, kino, literatura i muzyka

• Jesienna oferta TVP Kultura
• Premierowa "Scena Muzyczna", przeglądy filmów Orsona Wellesa, Stanleya Kubricka i Rogera Cormana, nowe programy publicystyczne oraz koncerty z okazji 50. rocznicy śmierci Jimiego Hendrixa.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 4 z 4)

Treść komentarza ukryta z powodu zbyt niskiej oceny - kliknij by wyświetlić
Kanał dla uczty intelektualnej i dla wytrawnych widzów ;)
 44  
Treść komentarza ukryta z powodu zbyt niskiej oceny - kliknij by wyświetlić
No sorry Gregory, ale jak świat długi i szeroki, a morza ciepłe i głębokie, tak TVP Kultura po raz kolejny jedzie równo i konkretnie po Canal+, Cinemax i całym HBO z TVN razem wziętym, i który to już raz z rzędu udowadnia, że jest najlepszym kanałem misyjnym w światowej ofercie. Jak zawsze TVP Kultura udowadnia że jest królem kanałów dla elity powodującym opad z wrażenia szczęki do piwnicy. Jak zwykle TVP Kultura serwuje hity światowego kina zaraz po światowej premierze w obłędnej jakości zapierającej dech w piersiach. My zacni kinomani jako elita doszliśmy do perfekcji w wyborze najlepszego światowego kina, które jest tylko na TVP Kultura, na którym jak zwykle jest super oferta, i zapowiadane są zarówno filmy jak i seriale, po prostu bezkonkurencyjne. Żal mi was po prawdzie, że nie oglądacie TVP Kultura, i mówcie mi mecenas, bo wiem co mówię. Bo właśnie zawsze tak było, jest i zawsze będzie. Jak zawsze codziennie na wieczór biorę duży zestaw w McDonald’s oraz Colę z nóżką w KFC, i oglądam całą noc światowe kino na TVP Kultura w obłędnej jakości 8K na moim 150” amoledzie, a potem z rana idę na kebab i do pracy. Z kolei na weekend zamawiam w Pizza Hut na wynos pizzę Pepperoni oraz talerz Rolsów, a potem skrzydełka kurczaka z sosem Margherita i Pepsi, i oglądam cały weekend światowe kino na TVP Kultura w obłędnej jakości 8K na moim 150” amoledzie, a w poniedziałek rano idę na kebab i do pracy. Zaś pewnego dnia spotkałem kolegę w restauracji Sowa i Przyjaciele i zaprosiłem go na wieczór do mojego domu. Jak włączyliśmy TVP Kultura i zobaczyliśmy hity światowego kina zaraz po światowej premierze w obłędnej jakości 8K na moim 150" amoledzie, to kolega szukał szczęki trzy piętra niżej, a ja w piwnicy. Bo nic tak wybornie nie smakuje, jak gorąca nowość filmowa znana również jako pokarm dla elity. Szczerze mówiąc, sam nie wierzę w to, co piszę. Oh yeah! Ale żem się podniecił!!!
 46  
Treść komentarza ukryta z powodu zbyt niskiej oceny - kliknij by wyświetlić
TVP Kultura od początku istnienia oferował ( i tak jest obecnie ) ofertę na najwyższym poziomie merytoryczno-artystycznym, wysublimowane zarówno jeśli chodzi pozycje filmowe, czy też dokumentalne.
 42  
Naziemna tv/badania/sierpień2020: TVPiS Kultura spadła z 21. na ostatnią pozycję.
Najwięcej straciła TVPiS Kultura - było to 61,36 proc. do 0,34 proc.

DVB-T+4 : sierpień 2019 - 0,88%sierpień- 0,34% 2020 dynamika -61,36%
DVB-Tkomercyjna 16-49 : sierpień 2019 - 0,92%sierpień- 0,30% 2020 dynamika -69,37%!!!!!!!!!!!
Pisowcy zdjęli z anteny Tygodnik Kulturalny (w sumie nie dziwi: kultura i pisie się wykluczają). Nie ma żadnych, ale to żadnych, debat jak np.w Hali Odlotów.
Ostatnie miejsce wśród naziemnych:(
Załatwili Hunowie kolejny kanał:D :D :D
 43