Łukasz Szewczyk12.09.2020 (19:45)1 komentarz

11 edycja "The Voice of Poland" w TVP2. Nowe reguły, trenerzy będą mogli się blokować

• Startuje 11 edycja muzycznego talent-show TVP2
• W nowej edycji "The Voice of Poland" na trenerskich fotelach zasiądą: Urszula Dudziak, Edyta Górniak, Michał Szpak oraz Tomson i Baron z zespołu Afromental.
• Emisja programu o nowej porze
Trenerzy 11. edycji „The Voice of Poland” TVP2
Ponad 90 uczestników spośród 12 tysięcy osób, które zgłosiły się do programu, zaprezentuje swoje wokalne umiejętności na najlepszej scenie muzycznej w Polsce. W programie ponownie Edyta Górniak, która zasiadała na trenerskim fotelu w trzeciej, piątej i szóstej edycji show. W muzycznym talent-show po raz pierwszy zobaczymy Urszulę Dudziak, która wcześniej była jurorką "The Voice Senior". Siostry Szydłowskie z jej drużyny, wygrały pierwszą polską edycję tego programu.
Po raz czwarty swoim doświadczeniem aspirujących wokalistów wspierać będzie Michał Szpak. Czy to właśnie uczestnik jego drużyny powtórzy sukces Marty Gałuszewskiej z ósmej edycji i wygra nową odsłonę "The Voice of Poland"? W programie nie zabraknie także Tomsona i Barona. Będzie to już dziewiąta edycja z udziałem muzyków z zespołu Afromental. Alicja Szemplińska z ich drużyny wygrała dziesiątą, jubileuszową edycję "The Voice of Poland".

Wraz z premierą nowej edycji startują "Przesłuchania w Ciemno" . Jedenasta edycja "The Voice of Poland" będzie inna niż dotychczasowe. Wszystko za sprawą nowej reguły programu - Blokady. Na obrotowych fotelach pojawią się trzy nowe przyciski z imionami trenerów. Jeżeli jeden z nich za wszelką cenę będzie chciał mieć u siebie uczestnika, którego występ go zachwyci, ale jednocześnie przewiduje, że inny trener też będzie chciał mieć go w swojej drużynie, może go zablokować. Tym samym eliminuje trenera z rozgrywki o danego uczestnika. Każdy z trenerów może użyć blokady tylko dwa razy podczas całych Przesłuchań w Ciemno.

Jedenastą edycję programu poprowadzą Tomasz Kammel i Maciej Musiał. W gronie współprowadzących pojawią się także Adam Zdrójkowski, który wspólnie z Małgorzatą Tomaszewską objadą Polskę wręczając uczestnikom zaproszenia do programu. Duet pojawi się również w odcinkach na żywo, a sam Adam dołączy do Macieja Musiała także na etapie Bitew.

Emisja premierowych odcinków 11 edycji "The Voice of Poland" w soboty o godz. 21.15 (od 12 września 2020 roku) na antenie TVP2.

Komentarze (1 - 1 z 1)

Jestem bardzo zawiedziona. Nie rozumiem tego tytułu. Jeśli to polska telewizja, to tytuły powinny być patriotyczne, narodowe i konserwatywne.
My-śmietanka inteligencji polskiej-znamy oczywiści po 20 języków obcych. Ale nie rozumiem dlaczego Jacek propaguje amerykański gender i lewactwo tym tytułem.

Tyle w temacie.
Więcej tutaj nie wrócę i zaznaczam, że jakiekolwiek odnoszenie się od mojego mądrego komentarza to będą bolesne podrygi lewaków, którzy tylko boleśnie podrygują w rytmie disco-polo.

KURTYNA!!!
bardzo oryginalny nick 13.09.2020 (10:28:54)
 2