Łukasz Szewczyk14.09.2020 (10:54)brak komentarzy

"Pogodni przez całe życie" w Radiu Pogoda

• Radio Pogoda w nowej akcji szuka słuchaczy, którzy są "Pogodni przez całe życie". Redakcja stacji czeka na zdjęcia swoich odbiorców - fotografie z dzieciństwa i aktualne ujęcia, które łączy uśmiech i radość.
• Uczestnicy zabawy otrzymają nagrody, a dodatkowo będą mogli zobaczyć swoje zdjęcia na billboardach w miastach nadawania Radia Pogoda w ramach specjalnej, listopadowej kampanii rozgłośni.
5 lat Radia Pogoda
W poniedziałek (14 września 2020 roku) Radio Pogoda rozpoczęło akcję "Pogodni przez całe życie". Stacja zachęca w niej słuchaczy do udowodnienia, że od zawsze są pogodni, a pogoda ducha jest niezależna od wieku. Zadaniem uczestników zabawy jest nadesłanie dwóch fotografii, na których są uśmiechnięci i radośni - jednego zdjęcia z dzieciństwa i jednego aktualnego. Fotografie można przesyłać do 4 października na adres [email protected].
Na laureatów zabawy czekają nagrody od stacji, a dodatkowo możliwość udziału w kampanii promocyjnej Radia Pogoda prowadzonej w listopadzie br. Zwycięskie zdjęcia pojawią się na nośnikach reklamy zewnętrznej w 8 miastach nadawania rozgłośni, a także w internecie.

Akcja "Pogodni przez całe życie" w Radiu Pogoda jest promowana na antenie stacji, jej stronie internetowej radiopogoda.pl oraz na profilu stacji na Facebooku.