Łukasz Szewczyk15.09.2020 (16:57)4 komentarze

Kolejna nowość w TVP1. Polityczno-lifestylowy serial reality "Motel Polska"

• Kolejna nowość jesiennej ramówki to serial reality o tematyce polityczno-społecznej "Motel Polska".
• Prowadzi Jacek Łęski
Jacek Łęski
"Motel Polska" to innowacyjny format telewizyjny, hybrydowy serial reality o tematyce polityczno - lifestylowej. Gospodarzem programu jest Jacek Łęski inspirujący gości do komentowania rzeczywistości politycznej, społecznej i kulturalnej.
Oglądając wspólnie telewizję i spotykając się w telewizyjnym motelu goście pokazują i opisują współczesną Polskę. Wśród nich są osoby znane i lubiane, ale także zwykli widzowie, którzy wyróżniają się humorem, zdrowym rozsądkiem i ciekawością świata.

Emisja premierowych odcinków "Motel Polska" we wtorki o godz. 21.00 (od 15 września 2020 roku) na antenie TVP1.

Komentarze (1 - 4 z 4)

Dlaczego "Tanie Dranie", albo "Sądy przesądy" nie są na antenie Jedynki wcześnie, w dodatku powtórkowo? To są już lepsze takie filozoficzne programy o Voegelinie, Kancie czy Heideggerze od zmyślonej parodii "Googleboxa" na szynach.
 9  
Jacek łęcki najlepszy dziennikarz. Szacunek dla mistrza.
 6  
Fąfel ogórek
 3  
Ale ryj pisowski.
Oni wszyscy tacy jak humanoidalny "terlecki"?
Zauważcie, że tam nie ma żadnej ładnej kobiety w tej krainie pisowskiej. Same tłuste, grube, kamieniem ciosane babsztyle ubierające się jak stare baby do kościoła: chustka i broszka. Na dodatek jak nie rozwódka, to stara panna. Nikt ich nie chce nawet kijem dotknąć. Zresztą jak i Jarka :D :D :D
i.iplsc.com/monika-z-ukochanym/0006P3ZIT1M4NYXR-C122-F4.jpg

;D ;D ;D
 1