Łukasz Szewczyk23.09.2020 (7:24)3 komentarze

TVN kręci nowe show "LEGO Masters". Premiera w listopadzie

• Ruszają zdjęcia do "LEGO Masters". Najsłynniejsze klocki świata, budowle jakie można zobaczyć tylko w filmach i zacięta rywalizacja.
• Najsłynniejsze klocki świata, budowle jakie można zobaczyć tylko w filmach i zacięta rywalizacja.
• Premiera 14 listopada 2020 roku w TVN
Marcin Prokop prowadzący "LEGO Masters" w TVN
Wystartowały zdjęcia do "LEGO Masters". Sześć par uczestników, gdzie każda zaskoczy widzów swoją historią. Co więcej, gracze będą musieli zmierzyć się ze skomplikowanymi zadaniami, presją czasu, rywalami oraz ogniem krytyki jurorów. W programie na pewno nie zabraknie dużych emocji, humoru i zdrowej dawki adrenaliny. "LEGO Masters" to przede wszystkim świetna zabawa dla wszystkich, w każdym wieku.
- Bardzo się cieszę, że poprowadzę ten program. Poza tym, że zapowiada się fajne, rozrywkowe show, będzie to przede wszystkim opowieść o ludzkiej kreatywności, nieskrępowanej wyobraźni, zespołowej współpracy oraz dobrej zabawie, czyli wszystkim tym, co uznaję w życiu za ważne - prowadzący program Marcin Prokop.

"LEGO Masters" to spełnienie marzeń każdego wielbiciela klocków i dobrej zabawy! Przed nami sześć emocjonujących odcinków, a w każdym z nich uczestnicy będą musieli stworzyć spektakularne konstrukcje z klocków LEGO. Powstaną niezwykłe budowle, pojazdy, skomplikowane mechanizmy oraz całe miasta. Będzie to sprawdzian zdolności graczy, ich kreatywności, wyobraźni i umiejętności technicznych. Pod koniec każdego odcinka jedna para opuści program. O finał zawalczą 3 najlepsze duety i będzie to prawdziwe starcie mistrzów! Zwycięzca otrzyma tytuł Mistrza LEGO, wizytę w LEGOlandzie i nagrodę główną, czyli 100 tysięcy złotych!

- "LEGO Masters" to program, który osiągnął niebywały sukces na świecie. USA, Australia, Wielka Brytania, Niemcy, Holandia - tam wyniki oglądalności biją rekordy! Cieszymy się, że udało nam się wprowadzić ten wyjątkowy program do Polski i to właśnie na antenę TVN. Skomplikowana produkcja, skupiona na detalach, a jednocześnie wyzwalająca w każdym maksimum wyobraźni i kreatywności to połączenie, które daje nam wielką satysfakcję. A praca z kultową marką LEGO, to niekończące się pomysły i inspiracje, dzięki którym polska wersja show będzie niepowtarzalna - mówi Ryszard Sibilski, Managing Director Endemol Shine Polska.

Komentarze (1 - 3 z 3)

kolejny gniot TVN. Miszczak to już całkowicie się nienadaje...Przewiduje oglądalność na poziomie 900tyś...Ostatnio coraz gorsze seriale i programy,więc ktoś wpadł Edek mamy takie gówno w ramówce że tylko zabawy klockami brakuje...i bum już jest
 7  
Klocki w tvnie ;D
 0  
Pan Marcin Prokop. Serio?
 1