Łukasz Szewczyk23.09.2020 (11:04)7 komentarzy

Od śmiechu aż po dreszcz przerażenia. Trzy nowe seriale premium od października w Polsacie

• Od 3 października 2020 roku telewizja Polsat rozpoczyna emisję serialowych nowości
• W sobotnie wieczory premiery prosto z kina: "Mayday", "Bad Boy" oraz "Bez skrupułów" w wydłużonej, "serialowej" wersji.
Nowe seriale premium w Polsacie
Cykl rozpoczyna serial "Mayday". W sobotę (3 i 10 października, o godzinie 20:00 )widzowie zobaczą po dwa odcinki tej inteligentnej komediowej mieszanki. Telewizory "zatrzęsą" się od emocji i zaskakujących zwrotów akcji - od spontanicznych porodów, miłosnych perturbacji oraz wściekłych kobiet, po kradzieże mienia czy desperackich zakładów na wyścigach konnych. W "Mayday" może wydarzyć się dosłownie wszystko. Albo, jak ujął to Piotr Adamczyk: "Ten serial jest jazdą po bandzie. Nie ma w nim kompromisów. Idziemy na całość. Myślę, że to zaskoczy widzów".
Czy dwie żony to zdrada? Janek (Piotr Adamczyk) prowadzi podwójne życie - jest mężem Basi (Anna Dereszowska), z którą mieszka w Warszawie oraz... Marysi (Weronika Książkiewicz),
z którą dzieli piękny dom na obrzeżach stolicy. Żadna z kobiet nie wie nic o istnieniu tej drugiej.
Dzięki umiejętnemu lawirowaniu między dwiema żonami wszystko jakoś się układa... Do czasu, kiedy pewnego dnia na głowę Janka spadną dodatkowe, pozamałżeńskie kłopoty. Ponadto, w cały ten splot niefortunnych zdarzeń zostaje wplątany kolega Janka, Staszek (Adam Woronowicz). Jak skończy się ta historia?

Kolejnym premierowym serialem na antenie Polsatu jest "Bad Boy", który będzie można obejrzeć 17 i 24 października o godzinie 20:00. Specjalista od kina sensacyjnego Patryk Vega odkrywa patologie w polskich klubach piłkarskich. Powiązania z mafią i gangsterami, ustawianie meczów, groźby, zastraszania i agresja na stadionach - wszystko to w pełnym gwiazd serialu, w którym pierwszoplanowe role grają: Antoni Królikowski, Maciej Stuhr, Andrzej Grabowski, Piotr Stramowski, Małgorzata Kożuchowska, Katarzyna Zawadzka i Zbigniew Zamachowski, wspierani m.in. przez piłkarzy - Kamila Grosickiego i Sławomira Peszko.

"Bad boy" to nie tylko inspirowana prawdziwymi wydarzeniami produkcja, która ujawnia najmroczniejszą stronę środowiska piłki nożnej. To również pełna akcji i wyrazistych postaci historia o miłości, zdradzie, pożądaniu i kobietach, które wolą niegrzecznych chłopców.

- 4-odcinkowy miniserial "Bad Boy" dla Telewizji Polsat został pomyślany jako oryginalny utwór w stosunku do wersji filmowej. Dostarczy on znakomitej rozrywki zarówno nowym widzom, jak i tej części publiczności, która widziała już ten film w kinie. "Bad Boy" w serialowym wydaniu serwuje widzom blisko godzinę ekskluzywnego materiału, dokręconego specjalnie na potrzeby telewizyjnej opowieści. W serialu pojawi się wiele nowych scen, w których występują aktorzy, nie pojawiający się dotąd w wersji kinowej. Rozbudowane zostały również liczne sekwencje, które znaliśmy z filmu - zapewnia reżyser Patryk Vega.

Ostatnim serialem jest "Bez skrupułów", który startuje 31 października o godzinie 20:00, a kolejne odcinki zobaczymy 7 i 14 listopada. "Bez skrupułów" to 5 odcinkowy polityczny thriller, który odsłania kulisy pracy policji oraz służb specjalnych. To kino akcji, w którym naprzeciwko siebie stanęli giganci polskiego aktorstwa - Janusz Gajos i Andrzej Seweryn. Na ekranie pojawi się także Maria Dębska, która nie występowała w wersji kinowej filmu! Jej partnerem będzie Maciej Maleńczuk, grający ekscentrycznego właściciela nocnego klubu.

Główną bohaterką jest młoda, uczciwa policjantka Kaja (Marta Nieradkiewicz), która w czasie jednej z nieudolnie przeprowadzonych akcji zostaje porwana i zgwałcona. Uciekając, zabija swoich oprawców, a w raporcie zataja okoliczności zajścia i odchodzi z pracy. Kilka lat później, odnajduje ją były szef, by namówić do powrotu i rozpracowania przestępców zajmujących się budowaniem piramidy finansowej o ogromnym zasięgu.

W serialu zobaczymy także: Olgierda Łukaszewicza, Mateusza Kościukiewicza, Piotra Stramowskiego, Danutę Stenkę, Ewę Kasprzyk, Krzysztofa Stroińskiego czy Artura Żmijewskiego.

Komentarze (1 - 7 z 7)

Swoją drogą, zapomniałem już jak wyglądają telewizje TVP, TVN, Polsat, TVN24, Polsat News, TVP Info, itp (te ogólne), z 10 lat nie ogladam (tylko czasami muszę u znajomych). Jeszcze czasami też w domu, NGC, History, Viasat History, coś zobaczę ciekawego, jak jest, ale wyciszając reklamy w programach. Bez telewizji można spokojnie żyć :)
 1  
Zwykle seriale a nie premium
 16  
Mayday -ponadprzeciętna chała.Nie wiem co za kretyni piszą scenariusze do tych durnych seriali i filmów.
 9  
kto to oglada?
 6  
Slucham? Co to ma byc niby za premium Zwykłe szmiry jeszcze karolaka brakuje. Jesli to ma byc premium to jak nazwac produkcje HBO?
 3  
Slucham? Co to ma byc niby za premium Zwykłe szmiry jeszcze karolaka brakuje. Jesli to ma byc premium to jak nazwac produkcje HBO?
Premium HD
 1  
Leciał kiedyś na Polsacie serial polityczny Ekipa, Google mówi, ze w 2007 roku. I to był serial, którego nie rozumiał przeciętny widz stacji ze słoneczkiem.
Ekipa była premium
 4