Łukasz Szewczyk29.09.2020 (19:31)4 komentarze

Gala KSW 55: Khalidov, Materla, Janikowski. PPV za 40 zł w Cyfrowym Polsacie oraz Ipli

• W Cyfrowym Polsacie i IPLI rusza sprzedaż nadchodzącej gali KSW 55, która odbędzie się 10 października 2020 roku w łódzkiej Wytwórni.
• W walce wieczoru wystąpi legenda organizacji KSW Mamed Khalidow, a jego rywalem w rewanżu będzie Scott Askham.
• Dla abonentów Cyfrowego Polsatu i IPLI gala będzie dostępna w systemie PPV w cenie 40 zł.
Gala KSW 55: Khalidov, Materla, Janikowski. PPV za 40 zł w Cyfrowym Polsacie oraz Ipli
W walce wieczoru gali KSW 55, po niemal roku przerwy, dojdzie do wielkiego rewanżu - o mistrzowski pas kategorii średniej zawalczą: niekwestionowana legenda KSW, Mamed Khalidov (34-7-2, 14 KO) oraz niepokonany w okrągłej klatce Anglik, Scott Askham (19-4, 12 KO). Były mistrz i zarazem jedna z największych gwiazd organizacji, Michał Materla (28-7, 9 KO) zmierzy się z niebezpiecznym serbskim stójkowiczem Aleksandarem Iliciem (12-3, 8 KO). Były medalista olimpijski w zapasach, Damian Janikowski (4-3, 3 KO) skrzyżuje rękawice z niepokonanym Szwedem Andreasem Gustafssonem (6-0, 3 KO).
Zwycięzca pierwszej edycji programu "Tylko Jeden", Tomasz Romanowski (12-7, 4 KO) zadebiutuje w największej organizacji MMA w Europie, a jego rywalem będzie Mołdawianin trenujący w łódzkim Shark Top Team, Ion Surdu (10-2, 7 KO). Były pretendent do tytułu w wadze koguciej, Damian Stasiak (11-7, 1 KO) przywita niepokonanego w zawodowej karierze Patryka Surdyna (5-0, 1 KO). Rywalem byłego pretendenta do pasa mistrzowskiego w kategorii półciężkiej Przemysława Mysiali (23-10, 10 KO) będzie znany z agresywnego stylu i szybkiego kończenia pojedynków Chorwat, Stipe Bekavac (19-10, 13 KO). Specjalista od mocnych uderzeń, Krystian Kaszubowski (8-1, 2 KO) spotka się z niezwykle niebezpiecznym Jakubem Kamieniarzem (9-6, 1 KO). Po raz pierwszy w okrągłej klatce KSW wystąpią dwie zawodniczki kategorii słomkowej - Sylwia Juśkiewicz (9-5, 6 KO) oraz Karolina Wójcik (6 2, 2 KO).

Start dostępnego wyłącznie w systemie PPV wydarzenia zaplanowany jest na godz. 20.00.

KSW 55 w Cyfrowym Polsacie
Dostęp do gali w systemie PPV mogą zamówić abonenci i użytkownicy Cyfrowego Polsatu korzystający korzystający z dekoderów satelitarnych, w technologii IPTV (EVOBOX IP) oraz do odbioru telewizji internetowej (EVOBOX STREAM). Zamówienia można składać m.in. w internetowym Centrum Obsługi Klienta, w telefonicznym Centrum Obsługi Klienta czy też w aplikacji Sklep - dostępnej na dekoderze do odbioru telewizji internetowej

Zamówienia będą przyjmowane aż do momentu rozpoczęcia walki głównej, ale ze względów technicznych platforma gwarantuje dostęp do wydarzenia dla zamówień złożonych do godziny 19.00 w dniu gali. Potwierdzenie nadania dostępu użytkownicy telewizji satelitarnej i IPTV znajdą na kanale 222, a telewizji internetowej na pozycji 333. Na tych kanałach dostępne też będzie wydarzenie.

KSW 55 w Ipli
Odbywającą się wyłącznie w systemie PPV galę, na żywo i w Full HD będą mogli obejrzeć także internauci za pośrednictwem serwisu rozrywki internetowej IPLA - na ipla.pl oraz dzięki aplikacji IPLA na: komputerach z systemem Windows, urządzeniach mobilnych z systemem Android, a także wybranych Smart TV oraz Apple TV. Wydarzenie w jakości Full HD będzie dostępne dla użytkowników z terytorium Polski. Zamówienia można składać na stronie ipla.pl, a płatności realizować drogą elektroniczną - kartą płatniczą lub przelewem.

Komentarze (1 - 4 z 4)

Czy ktoś oprócz paru knajp płaci za toto? Ja nie znam nikogo!
 9  
Dowód anegdotyczny to żaden dowód. Płaci reguralnie około 100 tysięcy osób. Połowa to knajpy, kluby a połowa to znajomi co się składają.
 4  
ppv super sprawa dla bogatych takich jak ja, a biedota nie kupuje. ksw super sport, bravo polsat bravo ja
 3  
Płaci reguralnie około 100 tysięcy osób. Połowa to knajpy, kluby
50 tys knajp. To wszystkie w Polsce chyba, a ja w swojej okolicy na 15 knajp nie znam żadnej.
Wyliczyłem i sprzedaż to jakieś 15 tys. z czego 2 tys.to dekodery służbowe i testowe które mają wszystko.
 0