Łukasz Szewczyk01.10.2020 (11:01)brak komentarzy

Teresa Werner prowadzącą "Koncert życzeń" w Polo TV

• Dawniej w niedzielne popołudnia całe rodziny gromadziły się przed telewizorami aby wysłuchać koncertu życzeń. To były piękne chwile, pełne radości i bliskości...
• Tej jesieni powracają na antenę Polo TV.
Teresa Werner prowadzącą "Koncert życzeń" w Polo TV
Telewizja Polo TV przygotowała gratkę dla wszystkich fanów piosenkarki Teresy Werner. Diwa polskiej sceny muzycznej, na antenie najpopularniejszego kanału muzycznego w Polsce, poprowadzi koncert życzeń, z serdecznościami od widzów dla swoich bliskich.
Życzenia do programu można wysyłać na adres e-mail: [email protected]. W trakcie trwania programu, widzowie również będą mogli składać bliskim SMS-owe życzenia. Jak na koncert życzeń przystało, nie zabraknie takich artystów jak: Mariusz Kalaga, Don Wasyl, Bayer Full czy Tobi z Monachium oraz ich największych szlagierów.

Emisja programu "Koncert życzeń z Teresą Werner" w niedziele o godz. 12.05 (od 4 października) na antenie Polo TV.

Teresa Werner od szesnastego roku życia związana jest z Zespołem Pieśni i Tańca Śląsk. Występowała na najbardziej prestiżowych scenach świata między innymi na Broadway'u i w Carnegie Hall w Nowym Yorku. W programie towarzyszyć jej będzie prezenter stacji Polo TV Maciej Smoliński. Razem z Teresą wybiorą się w retro podróż i zaprezentują życzenia nadesłane przez widzów.