Łukasz Szewczyk01.10.2020 (11:27)5 komentarzy

Kanał Ultra TV 4K od października z reklamami

• Od października 2020 roku TVN Media, pod marką Premium TV, będzie reprezentować stację Ultra TV 4K w zakresie sprzedaży i planowania czasu reklamowego, sponsoringów i akcji specjalnych.
Ultra TV 4K
Ultra TV 4K to pierwszy polski kanał całodobowy nadający wyłącznie treści zarejestrowane w natywnej rozdzielczości 4K, pozwalającej uzyskać kinową jakość obrazu w warunkach domowych. W ofercie kanału znajdą się przede wszystkim audycje muzyczne, ale także pozycje dokumentalne oraz filmowe. Wybrane audycje będą również nadawane w technologii HDR. Od 1 października kanał będzie objęty monitoringiem Nielsen Audience Measurement.
- Ultra TV to kolejny, obok NTL, kanał telewizyjny z portfolio MWE Media, który będzie reprezentowany brokersko przez Premium TV. Jako TVN Media stawiamy na jakość i rozwój technologii w obszarze produktów skierowanych do widza i reklamodawców, dlatego cieszy nas dołączenie do oferty kanału, który opiera swój pomysł na biznes na nowoczesnych rozwiązaniach technologicznych - mówi Andrzej Karasowski Dyrektor Premium TV, TVN Media.

- Jesteśmy niesamowicie dumni, że Ultra TV w tak szybkim czasie zyskało zauważalny zasięg techniczny, stając się najpopularniejszym polskim kanałem w jakości 4K. Obecnie stacja jest dostępna w ofertach praktycznie wszystkich kluczowych operatorów telewizji kablowej oraz IPTV, ale już wkrótce poszerzy swój zasięg o kolejne formy dystrybucji linearnej telewizji. Telewizory 4K dominują już w sprzedaży w Polsce od kilku lat i widzowie coraz bardziej poszukują tej najwyższej jakości na swoich listach kanałów. Dzięki uruchomieniu sprzedaży reklam z TVN Media będziemy mogli jeszcze bardziej inwestować w rozwój Ultra TV. Planujemy także start na antenie szeregu nowych polskich produkcji, które są już przez nas tworzone w tej jakości - dodaje Michał Winnicki, Prezes Zarządu MWE Media Sp. z o.o.

Kanał ULTRA TV na rynku dostępny jest także w jakości HD.

Komentarze (1 - 5 z 5)

Nareszcie reklamy w 4K! Będzie wyraźniej widać te drobne druczki u dołu ekranu: "Przed użyciem skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą..." - super, czekałem na reklamy w jakości 4K!!!
King brus li karate miszcz 1.10.2020 (11:34:34)
 26  
inaczej mówiąc Ultra TV się skończyło
 6  
No reklamy muszą być. Najlepiej pod tym względem jest TVN-operator Player.Wykupiłem opcje BEZ REKLAM a reklam walą ile wlezie. Nie pomagają reklamacje. Tak się dzieje w państwie prawa.
 5  
Tylko to 4K naziemnie leci w SD..
 4  
mtv 90 nie ma reklam
 0