Łukasz Szewczyk01.10.2020 (18:33)3 komentarze

"Wolna sobota z Jedynką". Prowadzi Daniel Wydrych

• W weekend na antenie Programu 1 Polskiego Radia zadebiutuje nowa audycja "Wolna sobota z Jedynką".
• Jej gospodarzem będzie Daniel Wydrych, znany słuchaczom m.in. z takich audycji, jak "Sygnały Dnia" czy "Lato z radiem".
Wolna sobota
"Wolna sobota z Jedynką" to audycja, w której słuchacze odpoczną od polityki, za to znajdą omówienia najważniejszych wydarzeń kulturalnych i sportowych, reportaże, przeglądy newsów z mediów społecznościowych z całego tygodnia.
- W sobotni poranek wolno nam będzie wszystko - zapowiada Daniel Wydrych - No, może prawie wszystko. Bardzo liczymy na żywy udział słuchaczy, z którymi będziemy kontaktować się na bieżąco - i telefonicznie, i za pośrednictwem mediów społecznościowych - dodaje gospodarz "Wolnej soboty z Jedynką". Poranki w Programie 1 pełne będą ciekawych rozmów, komentarzy słuchaczy, ich relacji z najciekawszych wydarzeń, w których brali udział i doskonałej na początek weekendu muzyki. A w trzeciej godzinie audycji, debiutujący w tej roli Aleksander Wierzejski, dziennikarz związany z portalem Poland Daily, zaprezentuje cotygodniowy, autorski przegląd prasy zagranicznej.

Audycji "Wolna sobota z Jedynką" można słuchać w każdą sobotę od 3 października od godz. 6.00 do 9.00 w Programie 1 Polskiego Radia. Jedynka zaprasza do śledzenia profilu stacji na Facebooku i udziału w audycji za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Komentarze (1 - 3 z 3)

Żegnaj Jedynko na zawsze. Witaj Polskie radio program PiS. PiS program polskiego radia
 1  
Posłuchałem wiadomości w tym programie (PR1) Tak zindoktrynowanych prowądzacych nie ma nawet w TVN. Dziękuję za takie radio. No i jeszcze w koło reklamy - reklamy w publicznym radiu za abonament! Dajcie se spokój. Polskie Radio upadło na dno.
 0  
Za czasów PO też były reklamy w publicznym radiu i wcale nie było ich mniej, niż obecnie. Ale pewnie wtedy nie przeszkadzały i Polskie Radio było cacy, bo POwskie, a nie Pisowskie..
 2