Łukasz Szewczyk01.10.2020 (19:45)brak komentarzy

Nowości w jesiennej ramówce Polsat Play

• Telewizja Polsat Play na jesień 2020 roku przygotowała dla swoich widzów trzy nowości oraz kilkanaście kontynuacji programów cieszących się sympatią widzów.
Nowości w jesiennej ramówce Polsat Play
Pierwsza nowość to "Niemiecki Biznes Walusia" (emisja w środy o godz. 22.00). Seria opisuje kulisy pracy handlarza doskonałego, Grzegorza "Walusia" Walczaka, który razem ze wspólnikiem Michałem sprząta niemieckie mieszkania. A niemieckie mieszkania są pełne skarbów, o których zapomnieli już sami właściciele. Bohaterami są ludzie, którzy kupują tanio, a sprzedają drogo. Ryzykują dużo, bo za każdym razem kupują w ciemno. Ale prawie zawsze im się udaje, a ich intuicja prowadzi do bogactwa...
Z kolei "Polski lombard Walusia" (emisja w środy o godz. 22.30) to największy w Polsce lombard w którym można sprzedać lub zastawić wszystko. Tym biznesem zarządza rodzina Walczaków z Siemianowic Śląskich: Ewa- matka Walusia, Patryk- syn Walusia, Stella- żona Walusia oraz Waluś czyli Grzegorz Walczak. Waluś w tej branży działa już od 15 lat i wie o niej wszystko. Czy klienci lombardu zaskoczą go swoimi ofertami?

W programie "Pociągi" (emisja w poniedziałki o godz. 22.30) widzowie odkryją uroki podróżowania pociągami oraz historie ludzi, dzięki którym jest to możliwe. Pociągi to fascynująca podróż w świat maszynistów, konduktorów i dróżników. Dzięki nim dowiemy się, jak wygląda praca na kolei od kuchni.

Jesień na antenie Polsat Play to także kontynuacja ulubionych pozycji widzów: "Tajna historia XX wieku" (poniedziałek, godz. 22:00), "Poszukiwacze historii" (wtorek, godz. 22.00), "Budowlańcy" (wtorek, godz. 22.30), "Nie mów do mnie śmieciarzu" (środa, godz. 21.30), "Rolnicy" (środa, godz. 22.30, po dwa odcinki), "Górale" (czwartek, godz. 22.00, po dwa odcinki), "Nastoletni tatuśkowie" (piątek, godz. 22.00), "Kloszard story" (piątek, godz. 22.30), "Polacy za granicą" (sobota, godz. 22.00), "Kołowrotek" (niedziela, godz. 9.00), "Chłopaki do wzięcia" (niedziela, godz. 21.00, po dwa odcinki), "Drwale" (niedziela, godz. 22.00), "Łowca pedofilów" (niedziela, godz. 22.30).