Łukasz Szewczyk07.10.2020 (11:55)brak komentarzy

Money.pl uruchomił nowy serwis z ogłoszeniami o pracę

• Zespół money.pl uruchamia nową odsłonę serwisu rekrutacyjnego.
• Znalazły się w nim m.in. oferty pracy, poradniki, kalkulator wynagrodzeń i wzory dokumentów dla szukających pracy.
Epidemia koronawirusa błyskawicznie zmieniła rynek pracy i sposoby jej poszukiwania. Coraz więcej procesów rekrutacyjnych, jak i samej pracy odbywa się przy pomocy internetu. Serwisy rekrutacyjne powinny oferować dużo więcej, niż tylko możliwość zamieszczania, przeglądania i odpowiadania na oferty.
W nowej odsłonie serwisu praca.money.pl, oprócz blisko 60 tys. ofert pracy, dostępne są poradniki, najnowsze informacje z rynku pracy, raporty branżowe, kalkulatory wynagrodzeń i PPK oraz wzory najważniejszych dokumentów pomocnych w szukaniu pracy. Pracodawcy, poza publikowaniem ofert, mogą korzystać z content marketingu, który pomoże im dotrzeć do setek tysięcy specjalistów w Polsce.

Redakcja serwisu przygotowuje treści, które są przydatne w szukaniu pracy. Wśród tematów znajdą się materiały o tym, jak radzić sobie na rynku pracy, czego oczekują pracodawcy, które branże rozwijają się mimo pandemii i prowadzą procesy rekrutacyjne.

- Przestrzeń, którą stworzyliśmy, to niezwykle cenne miejsce zarówno dla kandydatów, jak i dla pracodawców. W dobie koronawirusa wiele wydarzeń oraz inicjatyw przeniosła się do online-u. W praca.money.pl kandydat znajdzie w jednym miejscu wszystko, czego potrzebuje, aby znaleźć pracę i móc rozwijać się zawodowo. Pracodawcy zyskują z kolei dostęp do potężnej grupy specjalistów, którzy każdego dnia odwiedzają money.pl - mówi Krzysztof Nowicki, dyrektor zarządzający obszaru Biznes i Motoryzacja.

Polecamy