Łukasz Szewczyk09.10.2020 (12:53)brak komentarzy

Międzynarodowy Dzień Dziewczynek z Cartoon Network

• Cartoon Network promuje pozytywne bohaterki!
• Urocza Kicia Rożek, odważne nastolatki z "DC Super Hero Girls" czy bardzo inteligentna Jeżynka - to tylko niektóre postaci, które od najbliższej niedzieli przejmą polski kanał YouTube marki.
DC Super Hero Girls
Od 11 października 2020 roku kanale YouTube Cartoon Network przez cały tydzień będą publikowane specjalne materiały z uwielbianymi przez najmłodszych bohaterkami znanych kreskówek. Stacja zapowiada trzy wyjątkowe kompilacje: "The World is Hers!", "Girl Power" i "Girls Takeover".
Wideo skupione wokół kobiecych postaci mają na celu wzmacnianie dziewczyn i upewnianie ich w przekonaniu, że mogą być w życiu kimkolwiek chcą! Wśród bohaterek klipów znajdą się m. in. nastolatki z "DC Super Hero Girls", Raven z "Młodych Tytanów: Akcja!", Doktor Lisiczka z "Kici Rożek" i Jeżynka z "Obozu na wyspie".

Akcja Cartoon Network została zainicjowana w ramach celebracji Międzynarodowego Dnia Dziewczynek i potrwa w regionie EMEA od 11 do 18 października. Oprócz Polski wezmą w niej udział: Rumunia, Czechy, Rosja, Bułgaria, Węgry, Niemcy i kraje Beneluksu.