Łukasz Szewczyk09.10.2020 (13:39)4 komentarze

"Klasyka Patryka Mikiciuka". Nowy program TVN Turbo

• Patryk Mikiciuk poprowadzi nową serię programów w całości opartą na pojedynkach między wyjątkowymi autami. Którym pojazdom uda się zaliczyć skrupulatny test prowadzącego?
"Klasyka Patryka Mikiciuka". Nowy program TVN Turbo
"Klasyka Patryka Mikiciuka" to nowa seria, która skupi się na pojedynkach samochodowych. W programie zagoszczą nie tylko piękne klasyki - marzenia każdego kolekcjonera - ale także modele prosto z salonu. Wszystko, co wpadnie w oko wymagającemu Patrykowi. Postawi on auta przed serią trudnych do zaliczenia testów!

Drag racingi (wyścigi na 1/4 mili) raz na zawsze rozstrzygną, który z testowanych pojazdów jest najszybszy. Do tego każde auto zostanie poddane wszechstronnym badaniom, dzięki którym ocenimy całe spektrum osiągów sprawdzanych samochodów. Ale "Klasyka Patryka Mikiciuka" to nie tylko piękne samochody. To także "klasyczny Patryk", czyli opowieści o samochodach pełne serca, pasji i entuzjazmu.
Premierowe odcinki programu "Klasyka Patryka Mikiciuka" w niedziele o godz. 11.15 (od 11 października 2020 roku) na antenie TVN Turbo.

W pierwszym odcinku Patryk przejedzie się autem, które królowało na plakatach w chłopięcych pokojach w latach 90. - przekonamy się jak się prowadzi i ile pali kultowe Lamborghini Diablo. Prowadzący zaprezentuje też nowe Porsche 911 Turbo S oraz "911" z serii G z przełomu lat 70. i 80. Na lotnisku w Ułężu porówna osiągi Lamborghini Huracana EVO i o wiele tańszego Chevroleta Camaro ZL1 - sprawdzi, jak oba te auta wypadną w wyścigu na ćwierć mili.

Komentarze (1 - 4 z 4)

TVN Turbo straciło na znaczeniu wraz z powstaniem na yt kanałów o tematyce motoryzacyjnej. Własciwie nie trzeba czekać kilku tygodni na odcinek z danym modelem gdyż na yt masz wszystko po wejściu modelu na rynek. Kiedyś TVN Turbo było naprawdę czymś ciekawym, na każdy odcinek czekało się z niecierpliwością, teraz to nawet człowiek zapomina o jego istnieniu.
 5  
Telewizja linearna jako taka ogólnie traci na znaczeniu. Internet rządzi. Jeszcze kanały sportowe jakoś się trzymają, ale i to powoli się zmienia. Czas nie stoi w miejscu i telewizja w swojej klasycznej formie zniknie zupełnie za 10-15 lat. To jest naturalna kolej rzeczy.
 2  
Nawet nie chodzi o to, że nie będą piersi w nagraniach a o pasje a raczej jej brak. I gorszą formę
 2  
Nic specjalnego, to co pokazują w tym programie już każdy widział osiągi aut na innych kanałach.
 3