Łukasz Szewczyk13.10.2020 (13:25)2 komentarze

Nowość w TTV i na Playerze. "MądrzeJEMY z Katarzyną Bosacką"

• Jak jeść mądrze? Czy istnieją zdrowsze alternatywy dla znanych już wcześniej produktów? Co zrobić, żeby zmienić nawyki żywieniowe metodą małych kroków?
• "MądrzeJEMY" to program, w którym dziesięcioro uczestników pod okiem Katarzyny Bosackiej podejmie próbę zmiany swoich dotychczasowych przyzwyczajeń kulinarnych.
MądrzeJEMY z Katarzyną Bosacką
W ciągu dziesięciu tygodni prowadząca program Katarzyna Bosacka razem z uczestnikami projektu zgłębi tematykę zdrowego odżywiania i dokonywania mądrych wyborów. Wszystko po to, by jeść i żyć bardziej świadomie. Uczestnicy przejdą przez serię eksperymentów związanych z codziennym nawykami żywieniowymi. W każdym z odcinków prowadząca doradzi, po jakie produkty warto sięgać, aby jeść mądrze. Sprawdzi również sklepowe półki i rozszyfruje etykiety produktów, wskazując na ich dobre i złe składniki. W programie odwiedzimy także gospodarstwa i fermy lokalnych producentów. Pokażemy, jak powstają najlepszej jakości produkty spożywcze, które trafiają na sklepowe półki, a finalnie na nasz talerz?

Premiera pierwszego odcinka zaplanowana jest na 24 października. "MądrzeJEMY z Katarzyną Bosacką" emitowane będzie na antenie TVN, TTV oraz w serwisie Player. Na potrzeby programu powstała dedykowana strona internetowa, zawierająca materiały edukacyjne z zakresu zdrowego odżywiania oraz konkurs - podziel się swoimi racjonalnymi praktykami żywieniowymi w formie przepisów kulinarnych. W kolejnych tygodniach widzowie będą mogli zaprezentować swoje propozycje dań pełnych zdrowia na każdy z pięciu posiłków w ciągu dnia. Szczegóły konkursu już 26 października na stronie konkurs.tvn.pl.
Akcja jest wspólną inicjatywą TVN Grupa Discovery oraz Carrefour Polska.

Komentarze (1 - 2 z 2)

Otyła i zapuszczona osoba ucząca innych jak zdrowo jeść, wiarygodność na poziomie TVN.
 10  
@Semita nie ma to jak wypowiadać się krytycznie i obraźliwie bez jakiejkolwiek wiedzy. Może TVP jest dla Ciebie wiarygodne??
 0