Łukasz Szewczyk14.10.2020 (11:50)5 komentarzy

Robert Bandosz najlepszym zawodnikiem w show Polsatu "Ninja Warrior Polska"

• Faworyt II edycji "Ninja Warrior Polska" Robert Bandosz z Sierpc był najlepszy spośród 24 zawodników ubiegających się o tytuł pierwszego polskiego wojownika Ninja i 150 tys. złotych.
Robert Bandosz
Za nami najbardziej ekscytujący finał tego sezonu. Po morderczych zmaganiach nikomu z Polaków nie udało się przejść przez wszystkie przeszkody w show "Ninja Warrior Polska". Tytuł pierwszego polskiego wojownika Ninja wciąż czeka na zdobycie. Nie mniej jednak emocje, jakich dostarczył nam finał show, były porównywalne do trzymającego w napięciu dobrego filmu akcji, gdzie nikt nie jest w stanie przewidzieć zakończenia. Ostatecznie tytuł Last Man Standing ("ostatni na polu walki"), trafił w dłonie Roberta Bandosza.
Sportowiec powrócił do programu po poważnym załamaniu nerwowym. Porażka z pierwszego sezonu show była dla niego jednak bardzo ważną lekcją. - Teraz naprawdę kocham to, co robię - wyznał Robert. W finale pokonał 24 zawodników, którzy wręcz deptali mu po piętach. A nie było to wcale takie proste! Nie ma wątpliwości, że poziom II edycji "Ninja Warrior Polska" był wyższy od poprzedniej, a uczestnicy bardziej przygotowani i zdeterminowani, by pokonań własne słabości, a ostatecznie słynny tor przeszkód.

Robert świetnie poradził sobie na pierwszym torze finałowym, na którym w ciągu 4 i pół minuty musiał przejść aż 9 przeszkód. Jak burza przeszedł także przez kolejny tor. Tutaj miał do pokonania 5 przeszkód w czasie 1:40. Trudności pojawiły się na następnym torze. Podczas przechodzenia przez 3. przeszkodę, tj. "ścianę wspinaczkową", mięśnie odmówiły mu posłuszeństwa. Mimo że nie udało mu się zmierzyć z ostatnią przeszkodą - górą Midoryamą, radość Roberta była ogromna. - Nigdy nie rezygnuj z marzeń - tak skomentował swoje zwycięstwo.

Komentarze (1 - 5 z 5)

fuj fuj, farciarz wygrał, bo nikt nie ukonczył toru
 1  
Ten program jest nadawany od 22 lub 23 lat w wielu krajach. Na całym świecie dopiero chyba 9 uczestników ukończyło go w 100 %. Reszta kozakuje. :)
 5  
Nieźle sobie Polsat wykombinował z zakupem tego programu. Kasiory sobie natrzepie z reklam ile wzezie, a najlepszego uczestnika nagradza kawałkiem blachy zawieszonej na wstążce. Mógłby choć z dziesięć tysięcy wysupłać jako nagrodę pocieszenia za tyle włożonego wysiłku. No ale pewnie licencja na to nie pozwala, bo nie chce mi się wierzyć, że Zębaty jest aż tak pazerny.
 1  
widać ze zdjecia cwaniaczek, och ach jaki skromny że nie musi wygrać, ściemniacz, szkoda ze on wygrał a nie jeden z braci,
 1  
Jeden z najbardziej bezsensownych programów. Skaczą jak jakieś małpy po drzewach. Znudził mnie po 10 czy 15 min.i nie znam nikogo kto by go oglądał.
 6