Łukasz Szewczyk15.10.2020 (16:16)brak komentarzy

Drugi sezon "Hudson i Rex" w Stopklatce TV

● Niezwykły policyjny duet powraca na antenę Stopklatki i po raz kolejny szuka dowodów i węszy w sennym miasteczku St. John's.
● W nowym sezonie detektyw Charlie Hudson i jego wierny, psi partner Rex są jeszcze bardziej zdeterminowani, aby posłać przestępców za kratki.
Hudson i Rex
Drugi sezon serialu "Hudson i Rex" to kontynuacja przygód policyjnych partnerów z wydziału kryminalnego w St. John's w Kanadzie. Tym razem detektyw i jego kompan będą próbowali rozwikłać zagadkę tajemniczego morderstwa miejscowego muzyka. Podejrzanych nie brakuje - obsesyjni fani, niezadowoleni koledzy z zespołu i rodzina, która skrywa mroczne tajemnice. Rozpocznie się także desperacka walka z czasem, kiedy okaże się, że Davidowi Masonowi (koledze Charliego z dawnych lat) zaaplikowano śmiertelną i rzadką truciznę. Poprowadzą także sprawę pewnej influencerki. Kobieta w trakcie ceremonii ślubnej, którą transmituje w social mediach, nagle umiera.
To zaledwie kilka z wielu spraw, którymi będą się zajmować. Dzięki inteligencji i odwadze Charliego Hudsona (John Reardon), wyostrzonym zmysłom Rexa (Diesel vom Burgimwald), wsparciu komisarza Joego Donovana (Kevin Hanchard), a także specjalistce medycyny sądowej dr Sarah Truong (Mayko Nguyen) i technika kryminalistyki Jesse Millsa (Justin Kelly) zespołowi udaje się rozwiązywać nawet najbardziej skomplikowane zagadki kryminalne.

Drugi sezon serialu "Hudson i Rex" liczy 16 odcinków. Będzie można je oglądać w każdą sobotę i niedzielę o godz. 10:00 na antenie kanału Stopklatka TV.