Łukasz Szewczyk15.10.2020 (16:22)13 komentarzy

Nowy format sportów walki w PPV. Gala Genesis w Cyfrowym Polsacie i Ipli za 40 zł

• W Cyfrowym Polsacie i IPLI ruszyła sprzedaż nowego formatu - GENESIS, w którym zawodnicy będą ze sobą walczyć na gołe pięści.
• Gala odbędzie się w piątek (23 października 2020 roku), a w walce wieczoru wystąpi były mistrz KSW Marcin "Różal" Różalski. Jego przeciwnikiem będzie były mistrz UFC - Josh Barnett.
• Dla abonentów Cyfrowego Polsatu i IPLI gala będzie dostępna w systemie PPV w cenie 40 zł.
Gala GENESIS w PPV
Już za chwilę będziemy mogli obejrzeć nowy projekt produkowany przez Federację KSW, jakim będzie gala Genesis, podczas której zawodnicy będą walczyć na gołe pięści. W walce wieczoru wystąpi prawdziwa legenda sportów walki w Polsce - Marcin "Różal" Różalski. Związany całe życie z walką "Różal", po dwóch latach od ostatniego boju postanowił spróbować swoich sił w zdobywającym coraz większą popularność na całym świecie nowym formacie. Jego przeciwnikiem będzie były mistrz UFC, weteran Pride, Strikeforce i Pancrase - Josh "The Warmaster" Barnett, mający na swoim koncie ponad 40 walk MMA i osiągnięcia, którymi można by obdzielić kilku zawodników. Pojedynek odbędzie się na dystansie 3 rund po 3 minuty w formule boksu na gołe pięści z możliwością używania uderzeń łokciami.
23 października na gali Genesis wystąpią także zawodnicy znani z największych gal MMA w Polsce, m.in.: Gracjan "Terminator" Szadziński, Rafał "Kijana" Kijańczuk i Aleksandra Rola oraz utytułowani reprezentanci sportów uderzanych, m.in. Bartosz Batra, Michał "Matrix" Królik i Monika Porażyńska.

Start dostępnego wyłącznie w systemie PPV wydarzenia zaplanowany jest na 23 października od godz. 20.00.

Gala Genesis w Cyfrowym Polsacie
Dostęp do gali w systemie PPV mogą zamówić abonenci i użytkownicy Cyfrowego Polsatu korzystający korzystający z dekoderów satelitarnych, w technologii IPTV (EVOBOX IP) oraz do odbioru telewizji internetowej (EVOBOX STREAM). Zamówienia można składać m.in. w internetowym Centrum Obsługi Klienta, w telefonicznym Centrum Obsługi Klienta czy też w aplikacji Sklep - dostępnej na dekoderze do odbioru telewizji internetowej

Zamówienia będą przyjmowane aż do momentu rozpoczęcia walki głównej, ale ze względów technicznych platforma gwarantuje dostęp do wydarzenia dla zamówień złożonych do godziny 19.00 w dniu gali. Potwierdzenie nadania dostępu użytkownicy telewizji satelitarnej i IPTV znajdą na kanale 222, a telewizji internetowej na pozycji 333. Na tych kanałach dostępne też będzie wydarzenie.

Gala Genesis w Ipli
Odbywającą się wyłącznie w systemie PPV galę, na żywo i w Full HD będą mogli obejrzeć także internauci za pośrednictwem serwisu rozrywki internetowej IPLA - na ipla.pl oraz dzięki aplikacji IPLA na: komputerach z systemem Windows, urządzeniach mobilnych z systemem Android, a także wybranych Smart TV oraz Apple TV. Wydarzenie w jakości Full HD będzie dostępne dla użytkowników z terytorium Polski. Zamówienia można składać na stronie ipla.pl, a płatności realizować drogą elektroniczną - kartą płatniczą lub przelewem.

Komentarze (1 - 10 z 13)

Pierwszy ma 42 lata, drugi ma 43 lata. Ale naparzać się można w każdym wieku. Tym bardziej za 40 PLN od łebka. :)
 7  
Taka polsatowska Gromda?
 14  
super znowu sie wykupi, a biedota niech minusuje moją opinie,
 17  
Tylko głupi to wykupi.
 25  
Tylko głupi to wykupi.
tylko bogaty i mądry to wykupi, bravo ja , bravo polsat , taka prawda moi kochani, nie ma co zazdrościć, ksw rządzi
 17  
tylko boks bez kopniec
 0  
A gdzie ta gala jest organizowana bo w artykule nie ma informacji.
Teraz gdy pandemia gdy firmy znów zaczną zwalniać kto będzie płacić za taki badziew!!!
Ile durniów na to się da złapać!!!
 10  
Pozdrawiam biedotę, która wszystko co potrafi, to minusować komentarze i wyzywać od głupków ludzi, których stać na wykupienie walk w PPV. Mam z was bekę, biedaki ;)

Oczywiście ja jak zwykle wykupię i będę się delektował sportowymi emocjami. Dziękuję, Polsacie! A biedocie zostaje tylko szukanie pirackich zacinających się streamów w internecie w jakości 240 p ;D

buuuuuuuahahahahahahahahahahahaha!!!
 16  
Trzeba być upośledzonym umysłowo żeby wykupić i się jeszcze tym chwalić, bogaty to człowiek nie wydaje kasy na byle co.
 14  
Trzeba mieć ostro zryty łeb aby to oglądać i jeszcze za to płacić.
 12