Łukasz Szewczyk15.10.2020 (16:22)13

Nowy format sportów walki w PPV. Gala Genesis w Cyfrowym Polsacie i Ipli za 40 zł

• W Cyfrowym Polsacie i IPLI ruszyła sprzedaż nowego formatu - GENESIS, w którym zawodnicy będą ze sobą walczyć na gołe pięści.
• Gala odbędzie się w piątek (23 października 2020 roku), a w walce wieczoru wystąpi były mistrz KSW Marcin "Różal" Różalski. Jego przeciwnikiem będzie były mistrz UFC - Josh Barnett.
• Dla abonentów Cyfrowego Polsatu i IPLI gala będzie dostępna w systemie PPV w cenie 40 zł.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 13 z 13)

Bierzesz pierwsze lepsze iptv z chin. Płacisz 12 złotych za miesięczna subskrypcje i oglądasz 240 polskich kanałów, plus odkodowane KSW. I na każdym urządzeniu a nie za 40 złotych solorzowi płacić.
 1  
zapłac nawet 240zł za dostep do gali,

Pozdrawiam biedotę, która wszystko co potrafi, to minusować komentarze i wyzywać od głupków ludzi, których stać na wykupienie walk w PPV. Mam z was bekę, biedaki ;)

Oczywiście ja jak zwykle wykupię i będę się delektował sportowymi emocjami. Dziękuję, Polsacie! A biedocie zostaje tylko szukanie pirackich zacinających się streamów w internecie w jakości 240 p ;D

buuuuuuuahahahahahahahahahahahaha!!!
POPIERAM biedota niech ogląda zacinki w necie, mihahahaha wio koniku wio, nie możecie sie pogodzic z tym kochani i zostało wam minusowanie opinii, żenada hahaha
 3  
Bandyterka , a nie żaden sport. Zero zasad, tylko brutalne unicestwienie przeciwnika. Podobać się to może tylko głupcom żądnym krwi . Gala powinna być odwołana. Wszyscy mamy chodzić w maskach na wolnym powietrzu,....nawet na pustych ulicach a tu uprzywilejowani chuligani będą się tłuc,...gdzie reżim sanitarny? Ponadto jaki to przykład dla młodzieży, hańba dla Polsatu za promocję degeneratów.
 3