Łukasz Szewczyk21.10.2020 (15:16)9 komentarzy

Nowe Radio 357 Przedpremierowo w Open.fm i WP Pilot

• W czwartek (22 października 2020 roku) Wirtualna Polska udostępni "Radio 357 Przedpremierowo" na platformach Open.fm i WP Pilot.
• Poranną audycję w godzinach 07:00-09:00 poprowadzi Marcin Łukawski. Wraz z rozbudową ramówki do stacji będą dołączać kolejne programy.
Radio 357 Przedpremierowo
Prowadzący Marcin Łukawski ze studia Wirtualnej Polski przybliży głosy, za którymi słuchacze mogli w ostatnim czasie zatęsknić. Porozmawia m.in. z doktorem Tomaszem Rożkiem, w audycji pojawią się również Krzysztof Szubzda i Łukasz Błąd. Gościem poranka będzie też Filip Jaślar z Grupy MoCarta, a o muzykę zadba Piotr Stelmach. Specjalna przedpremierowa emisja na żywo w czwartek, 22 października w godzinach 07:00-09:00.
- Chciałbym pokazać słuchaczom, którzy nas znają, że już niedługo powstanie miejsce, w którym będzie można spotkać znajome głosy. Dla mnie to upragniony powrót do możliwości spotkań ze słuchaczami o poranku. W najbliższy czwartek porozmawiamy oczywiście o pandemii, ale m.in. także o nauce i studentach, którzy trudne zajęcia praktyczne odbywają online - mówi prowadzący, Marcin Łukawski.

- Cieszymy się, że Radio 357 dołącza ze swoją ramówką do naszej oferty, tym razem nadając prosto ze studia WP na żywo. To kolejna stacja, która zdecydowała się na współpracę z nami w ostatnich miesiącach. Wśród ponad 160 stacji dostępnych w Open.fm za darmo na dowolnym urządzeniu każdy znajdzie coś dla siebie - mówi Paweł Milewski, dyrektor obszaru Poczta i Open.fm w Wirtualnej Polsce.

Start Radia 357 zaplanowano na grudzień, stacja znajdzie się w bezpłatnej ofercie Open.fm i WP Pilot. Do tego czasu kolejne audycje z przygotowywanej ramówki będą udostępniane przedpremierowo. Jedną z nich będzie "Muzyka ciszy" Marka Niedźwieckiego. Jej emisję zaplanowano na 1 listopada.

Radio 357 tworzą byli dziennikarze Programu III Polskiego Radia. Środki na jego stworzenie zbierają w serwisie Patronite. Inicjatywę wspiera obecnie ponad 10 tysięcy patronów. Stacja ma funkcjonować w formie wspólnej własności wszystkich zaangażowanych w projekt osób, decyzje będą podejmowane na podstawie wdrożonych procedur w formie grupowej. Twórcy chcą, by Radio 357 było pierwszą społecznościową stacją bez reklam, która z czasem rozpocznie nadawanie w paśmie FM.

W zespole stacji znaleźli się m.in. Marek Niedźwiecki, Marcin Łukawski, Tomek Michniewicz, Piotr Stelmach, Katarzyna Borowiecka, Piotr Kaczkowski, Ola Budka, Michał Olszański, Agnieszka Obszańska, Paweł Sołtys, Ernest Zozuń, Marcin Cichoński, Marek Brzeziński, Katarzyna Kłosińska, Tomasz Rożek.

Komentarze (1 - 9 z 9)

Mimo to wolę słuchać z apki REPLAILO RADIO setki tysięcy stacji radiowych i masa cała z polski..Polecam...

Na openfm dużo reklam itp..
 6  
Open FM nie oferuje wersji Premium, tym samym reklam jest więcej. Replaio utrzymuje się z reklam i Premium. Replaio bodajże nie jest też dostępne na iOS.
 9  
Treść komentarza ukryta z powodu zbyt niskiej oceny - kliknij by wyświetlić
jak nie ma już tych starych nudnych prezenterów w trójce to tę stację się na prawdę bardzo przyjemnie słucha. a ci którzy się śmiali z słuchaczy radia Maryja że płacą za swoje radio to teraz niech sami płacą za czerwone wypociny.
 33  
ZASRANY SZEWCZYK KASUJE POSTY DNOOOO
 1  
@ dabfan
to typowy bezmyślny wyborca piSSu
 8  
@ wyszło szydło z wora. Akurat się tutaj mylisz gdyż nie jestem wyborcą PiS. Nie jestem też chrzescijaninem. Ale wkurzają mnie ludzie chorzy z nienawiści bez powodu jak tzw. liberałowie, demokracji czy inne choroby. Demokracja polega na wyborze większości. A większość wybrała PiS. Czyli zdaniem większości rządzą dobrze. I musimy to uszanować.
 2  
ode mnie to wara orMowcu2! ;D
 6  
Prawdziwa premiera tutaj gofile.io/d/FRe80h chyba ktoś nie chcial zeby bylo wiadomo ze nadaja z WP Caffeeee wrzucicie na ich fb bo nie mam fb i wypoka?
 0  
Tylko jak tego RADIO 357 można słuchać w wygodny sposób na komputerze? Apka OPEN FM, na którym to radio miało być dostępne chyba przestała być obsługiwana na komputery WINDOWS 10 :( U mnie nie działa, mimo że ze sklepu Microsoft można ją jeszcze ściągnąć
 0