Łukasz Szewczyk21.10.2020 (15:16)9

Nowe Radio 357 Przedpremierowo w Open.fm i WP Pilot

• W czwartek (22 października 2020 roku) Wirtualna Polska udostępni "Radio 357 Przedpremierowo" na platformach Open.fm i WP Pilot.
• Poranną audycję w godzinach 07:00-09:00 poprowadzi Marcin Łukawski. Wraz z rozbudową ramówki do stacji będą dołączać kolejne programy.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 9 z 9)

Mimo to wolę słuchać z apki REPLAILO RADIO setki tysięcy stacji radiowych i masa cała z polski..Polecam...

Na openfm dużo reklam itp..
 6  
Open FM nie oferuje wersji Premium, tym samym reklam jest więcej. Replaio utrzymuje się z reklam i Premium. Replaio bodajże nie jest też dostępne na iOS.
 9  
Treść komentarza ukryta z powodu zbyt niskiej oceny - kliknij by wyświetlić
jak nie ma już tych starych nudnych prezenterów w trójce to tę stację się na prawdę bardzo przyjemnie słucha. a ci którzy się śmiali z słuchaczy radia Maryja że płacą za swoje radio to teraz niech sami płacą za czerwone wypociny.
 33  
ZASRANY SZEWCZYK KASUJE POSTY DNOOOO
 1  
@ dabfan
to typowy bezmyślny wyborca piSSu
 8  
@ wyszło szydło z wora. Akurat się tutaj mylisz gdyż nie jestem wyborcą PiS. Nie jestem też chrzescijaninem. Ale wkurzają mnie ludzie chorzy z nienawiści bez powodu jak tzw. liberałowie, demokracji czy inne choroby. Demokracja polega na wyborze większości. A większość wybrała PiS. Czyli zdaniem większości rządzą dobrze. I musimy to uszanować.
 2  
ode mnie to wara orMowcu2! ;D
 6  
Prawdziwa premiera tutaj gofile.io/d/FRe80h chyba ktoś nie chcial zeby bylo wiadomo ze nadaja z WP Caffeeee wrzucicie na ich fb bo nie mam fb i wypoka?
 0  
Tylko jak tego RADIO 357 można słuchać w wygodny sposób na komputerze? Apka OPEN FM, na którym to radio miało być dostępne chyba przestała być obsługiwana na komputery WINDOWS 10 :( U mnie nie działa, mimo że ze sklepu Microsoft można ją jeszcze ściągnąć
 0