Łukasz Szewczyk23.10.2020 (22:06)7 komentarzy

Edyta Zając wygrała 11. edycję "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" (wideo)

• W piątek (23 października) zakończyła się jedenasta edycja tanecznego show "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" na antenie telewizji Polsat.
• Głosami widzów kryształową kulę zdobyła para: Edyta Zając i Michał Bartkiewicz.
Edyta Zając i Michał Bartkiewicz
11. edycja "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" na pewno zostanie zapamiętana na długo, gdyż rozpoczęła się wraz z wiosenną ramówką, a jej finał... świętujemy jesienią! Po dwóch odcinkach emocjonującej rywalizacji uczestnicy musieli zawiesić treningi, a fani programu na kilka miesięcy pożegnać się z ulubionym show. Aż do 4 września, kiedy program wrócił na antenę, a wraz z nim do tanecznych treningów przystąpiło 10 par. W ostatnim czasie sytuacja w programie zmieniała się dynamicznie i była nadzwyczaj gorąca! Nie tylko za sprawą ekscytujących występów czy głosowaniu widzów. W dziewiątym odcinku 11. edycji "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" miały wystąpić cztery pary. Niestety na parkiecie nie zatańczyli Sylwia Lipka i Rafał Maserak, a decyzją widzów z programem pożegnali się Sylwester Wilk i Hanna Żudziewicz. Ten bieg wydarzeń oraz zdrowie i bezpieczeństwo naszych uczestników i pracowników, wpłynął na podjęcie przez producenta decyzji o przyspieszeniu emisji finałowego odcinka.
W finałowym odcinku jedenastej edycji "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" byliśmy świadkami pasjonującej rywalizacji pomiędzy Julią Wieniawą a Edytą Zając. W finałowym odcinku decyzja o tym kto wygra program tradycyjnie była w rękach widzów, tym razem głosy jurorów nie miały żadnego znaczenia.

Ostatecznie widzowie w telefonicznym głosowaniu zdecydowali, że program wygrała Edyta Zając (w parze z Michałem Bartkiewiczem).

Do tej pory "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" wygrali: Aneta Zając i Stefano Terrazzino (I edycja), Agnieszka Sienkiewicz i Stefano Terrazzino (II edycja), Krzysztof Wieszczek i Agnieszka Kaczorowska (III edycja), Ewelina Lisowska i Tomasz Barański (IV edycja), Anna Karczmarczyk i Jacek Jeschke (V edycja), Robert Wabich i Hanna Żudziewicz (VI edycja) oraz Natalia Szroeder i Jan Kliment (VII edycja), Beata Tadla i Jan Kliment(VIII edycja), Joanna Mazur i Jan Kliment (IX edycja) oraz Damian Kordas i Janja Lesar. (X edycja).

Przypomnijmy, że do jesieni 2011 roku polska edycja programu "Taniec z gwiazdami" gościła na antenie telewizji TVN. Wówczas program wygrały pary: Kacper Kuszewski i Anna Głogowska (XIII edycja), Monika Pyrek i Robert Rowiński (XII edycja), Julia Kamińska i Rafał Maserak (XI edycja), Anna Mucha i Rafał Maserak (X edycja), Dorota Gardias i Andrej Mosejcuk (IX edycja), Agata Kulesza i Stefano Terrazzino (VIII edycja), Magdalena Walach i Cezary Olszewski (VII edycja), Anna Guzik i Łukasz Czarnecki (VI edycja), Krzysztof Tyniec i Kamila Kajak (V edycja), Kinga Rusin i Stefano Terrazzino (IV edycja), Rafał Mroczek i Aneta Piotrowska (III edycja), Kasia Cichopek i Marcin Hakiel (II edycja), Olivier Janiak i Kamila Kajak (I edycja).

Komentarze (1 - 7 z 7)

dobrze ze nie ta niby gwiazdeczka wieniawa, biedotka az sie popłakałą bo była pewna że wygra, hahahaha
 17  
też nie rozumiem zachwytu Wieniawą, brzydka nie jest, ale piękność to z niej żadna. A jako "aktorka"? No ciężko nazwać to aktorstwem.
 18  
eeee chłopy gówno sie znacie, Wieniawa nie jest koścista, jest zgrabna. Jako stara raszpla, sama bym ją wylizała z przodu i z tyłu
 12  
tu chodzi o osobowość i "talent" aktorski, a nie o wygląd
 7  
tu chodzi o osobowość i "talent" aktorski, a nie o wygląd
Zawsze chodziło o wygląd. Brigitte Bardot już w latach 50. wygrała życie dzięki swojej urodzie.
 17  
Wieniawa jest najlepsza, ale tylko jako defloracja jej waginy.
 3  
eeee chłopy gówno sie znacie, Wieniawa nie jest koścista, jest zgrabna. Jako stara raszpla, sama bym ją wylizała z przodu i z tyłu
Dno, to nic nie powiedzieć. Nawet tati byłby zniesmaczony. Zresztą on i tak woli koty ;D ;D ;D
 3