Łukasz Szewczyk26.10.2020 (15:53)brak komentarzy

Gala Miss Warszawy 2020 w TV4

• Telewizyjna Czwórka pokaże finałową galę Miss Warszawy 2020
Laureatki Miss Warszawy 2020 / fot. Krystian Olszewski
Laureatki Miss Warszawy 2020 / fot. Krystian Olszewski
W retransmisji na antenie Czwórki będziemy mogli obejrzeć zmagania 17 finalistek ubiegających się o tytuł Miss Warszawy oraz przepustkę do rywalizacji o koronę Miss Polski. W finale konkursu znalazły się studentki i absolwentki różnych uczelni - od Uniwersytetu Warszawskiego po Akademię Sztuki Wojennej i przedstawicielki rozmaitych zawodów - od stewardessy po doradcę finansowego, wspaniałe młode kobiety o wielu pasjach, wśród których są muzyka, książki, zwierzęta czy sport - od siatkówki po skoki spadochronowe, boks i motocross. Kandydatki podziwiać będziemy w wielu efektownych odsłonach: w kolekcji sylwestrowej i casualowej, w sukniach wieczorowych i ślubnych, a także w pokazie zmysłowej bielizny i luksusowych pareo oraz eleganckiej biżuterii.
Oprócz najpiękniejszych warszawianek w pięknych kreacjach i w choreografii najpopularniejszego tancerza w Polsce, znanego z "Tańca z gwiazdami" Tomasza Barańskiego, na scenie zobaczymy balet Teatru Sabat, tenora Iwo Orłowskiego oraz muzyczną gwiazdę wieczoru - zespół Enej, a także laureatki wielu konkursów miss i piękną Hannę Żudziewicz, a w roli prowadzącego galę - Krzysztofa Ibisza.

Wśród jurorów konkursu widzowie Czwórki rozpoznają gwiazdę takich hitów jak "Policjantki i Policjanci" czy "Święty" - Mariusza Węgłowskiego w towarzystwie m.in.: Małgorzaty Potockiej, Oli Ciupy, Tomasza Barańskiego, Krzysztofa "Diablo" Włodarczyka, Marcina Cejrowskiego, Miss Polski 2018 i Miss Universe Congeniality - Olgi Buławy, Miss Warszawy 2019 - Anity Sobótki oraz półfinalistki Miss Universe 2018 - Magdaleny Swat.

"Miss Warszawy, cz. 1 - Prezentacja finalistek" we wtorek (27 października 2020 roku) o godz. godz. 21.30/ Z kolei "Miss Warszawy, cz. 2 - Top 10" o godz. 22.30 na antenie TV4.