Łukasz Szewczyk26.10.2020 (15:56)6 komentarzy

TVN kręci 5 sezon "Usta usta". W obsadzie Edyta Olszówka i Paweł Małaszyński

• Edyta Olszówka i Paweł Małaszyński
• W nowym sezonie obok znanych już gwiazd pojawią się także m.in. Edyta Olszówka i Paweł Małaszyński.
• Zdjęcia do 5. serii rozpoczęły się we wrześniu. Premiera 9-odcinkowego sezonu już w przyszłym roku!
TVN kręci 5 sezon "Usta usta". W obsadzie Edyta Olszówka i Paweł Małaszyński
finale 4. serii Adam rozstał się ze swoją dużo od siebie młodszą żoną, Sarą. Teraz jest sam, ale coraz większą jego uwagę przykuwa właścicielka wynajmowanego przez niego mieszkania - Magda. Kobieta uwikłana jest jednak w romans z żonatym mężczyzną i - choć Adamowi trudno w to uwierzyć - taki stan rzeczy bardzo jej odpowiada...
Agnieszka już w poprzednim sezonie rzuciła pracę, marząc o własnym wydawnictwie. Jej pełne entuzjazmu przygotowania zwieńczy sukces: znajdzie nową, młodą pisarkę Różę z ogromnym potencjałem. Kornatowska znów będzie świętować sukces w ramionach Michała, swojego partnera (nie tylko) biznesowego. Czyżby "jednorazowy numerek" przeradzał się w coś więcej? Rozwijająca się relacja nie umknie uwadze Krzysztofa, który stanie w szranki o serce byłej żony. I mimo że rywalizować o nią będą zarówno Krzysztof, jak i Robert, Agnieszka postawi na siebie i swoją firmę.

Nowa rzeczywistość czeka na Krzysztofa. W takiej sytuacji jeszcze nie był nigdy - bez pracy, bez mieszkania i z marnym pomysłem na życie. Przyparty do muru zacznie wciskać podejrzane ubezpieczenia starszym osobom. Na szczęście z pomocą przyjdzie mu Piotrek, który jako szofer luksusowej limuzyny, pozna go ze swoją bogatą klientką - Agatą. Nie spodoba się to zazdrosnemu, a przy tym bardzo narwanemu mężowi kobiety, Marianowi...

Nowy sezon to także czas sukcesów i trudnych decyzji w życiu Izy. Po wielu latach w końcu otrzyma wymarzony awans w pracy. Szybko jednak odczuje jego skutki - dostanie polecenie zwolnienia części swoich pracowników, w tym niepełnosprawnej przyjaciółki Ulki. Jak postąpi? I jak nowa twarz - bezwzględnej bizneswoman spodoba się Piotrkowi?

W obsadzie znaleźli się ponownie Paweł Wilczak, Sonia Bohosiewicz, Wojciech Mecwaldowski, Magdalena Popławska, Marcin Perchuć, Anna Czartoryska-Niemczycka, Magdalena Walach, Mateusz Damięcki, Roman Frankl, Marta Chodorowska, Anna Nehrebecka, a także młode pokolenie aktorów - Maciej Marcin Tomaszewski, Łukasz Gawroński, Oliwia Ogorzelska, Aniela Płudowska i Olga Rayska.

Dodatkowo zobaczymy całą plejadę nowych gwiazd! Do obsady dołączą między innymi: Edyta Olszówka (Agata), Paweł Małaszyński (Dominik), Anna Smołowik (Ulka), Karolina Kominek (Joanna), Dariusz Biskupski (Marian), Katarzyna Pakosińska (Renata) i Paulina Szostak (Róża). A w rolę Oksany - ulubionej ukraińskiej opiekunki do dzieci, obecnie asystentki Agnieszki, wcieli się znana z pierwszych trzech sezonów Elena Leszczyńska.

Za reżyserię nowych odcinków odpowiada Łukasz Jaworski (1-6) i Bartłomiej Ignaciuk (7-9), producentem jest Oriana Kujawska, autorami scenariusza są Katarzyna Krzysztopik wraz z Wojciechem Bockenheimem, który jest również producentem nadzorującym. Autorem zdjęć jest Paweł Figurski, scenografię przygotowuje Maciej Fajst, charakteryzację Jolanta Madejska-Witek oraz Alina Janerka, a kostiumy Katarzyna Baran. Kierownikiem produkcji jest Przemysław Malec. Projekt rozwijany jest przez Zespół Produkcji Fabularnej, który nadzoruje Marta Grela.

Komentarze (1 - 6 z 6)

głupie jest teraz to, że teraz sezon każdego serialu składa się z 5-6 odcinków, czyli trwa 1-2 miesiące. Kiedyś każdy sezon kończył się przed Nowym Rokiem albo po i na początku czerwca
 3  
głupie jest teraz to, że teraz sezon każdego serialu składa się z 5-6 odcinków, czyli trwa 1-2 miesiące. Kiedyś każdy sezon kończył się przed Nowym Rokiem albo po i na początku czerwca
Bo terz brakuje im kasy na dłuższe badziewia i dlatego kręcą krótsze badziewia. Zresztą wszystkie te seriale są tak denne i żenująco nieśmieszne, że szkoda gadać.
 5  
Lewackie bezeceństwa
 10  
I to uczucie gdy podczas łącz telewizyjnych z ulicami polskich miast w tle słychać ***** ***
 5  
Bez Justyny Pochanke to już nie będzie to samo.
 11  
widać że zamiast zrobienia z rozumem to szmira i tandeta .może kosmici by pasowali do tego .kogo to obchodzi mnie nie .
 0