Łukasz Szewczyk30.10.2020 (10:14)9 komentarzy

Joanna Komolka szefową informacji w Radiu ZET

• Od listopada 2020 roku Joanna Komolka obejmie funkcję dyrektorki informacji Radia ZET.
• Katarzyna Kawka, która dotychczas zarządzała działem informacji, zostanie szefową anteny stacji.
Joanna Komolka szefową informacji w Radiu ZET
Joanna Komolka z Radiem ZET jest związana od 2016 roku. Była reporterką, producentką, wydawcą, jak również prowadzącą weekendowe wydania "Gościa Radia ZET". Wcześniej, od 2002 roku, pracowała jako reporterka i producentka w TVN24 - najpierw w oddziale w Poznaniu, a następnie w Warszawie. W 2016 roku otrzymała nominację do nagrody Grand Press w kategorii news.
Katarzyna Kawka z mediami jest związana od 26 lat. Ostatnich dwanaście pracuje w Grupie Eurozet. Była m.in. dyrektorką informacji Radia ZET, a także dyrektorką informacji Antyradia i Meloradia. Tę ostatnią funkcję łączyła z pracą wydawcy i serwisantki w Antyradiu.

Komentarze (1 - 9 z 9)

Treść komentarza ukryta z powodu zbyt niskiej oceny - kliknij by wyświetlić
Jak bronić nasze kościoły przed atakami, znieważeniem i dewastacją?

Już od tygodnia przez nasz kraj przelewają się protesty skrajnej lewicy spod znaku „strajku kobiet” oraz wspierających członków partii Razem, czerwonych postkomunistów, zielonych, anarchistów i zmanipulowanej licealnej młodzieży.

Protesty te, jak Państwo doskonale wiedzą, są efektem orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego, który stwierdził, że pora zerwać z zezwoleniem na zabijanie dzieci, u których podejrzewa się Zespół Downa i inne choroby.

Dzicz, która ruszyła na ulice, domagając się prawa do zabijania niewinnych i najsłabszych, zaczęła niszczyć i dewastować kościoły, ich otoczenie, a także pomniki wielkich Polaków i obrońców ojczyzny.

Nie ma na to naszej zgody!

Wiele ludzi, katolików, konserwatystów, tradycjonalistów, narodowców, kibiców i innych osób, które mają poprawnie uformowane sumienie zaczęło strzec świątyń.

Niestety, niektórzy nadal nie wiedzą, że to po stronie obrońców stoi prawo i mogą oni skorzystać z wielu dostępnych narzędzi!

Czy wiedzą Państwo, kiedy można wykonać zatrzymanie obywatelskie lub kiedy użyć gazu pieprzowego?

Czy wiedzą Państwo, że sztab prawników od samego początku rewolty tworzy pozwy dla aborcjonistów, anarchistów i postkomunistów którzy dopuszczają się przestępstw i wykroczeń?
 34  
@ obrońca
musimy też bronić naszych kobiet przed kościołem, który wtrąca sie ich życie i wtyka nos do ich cipek. Niech kościół zajmie sie przyzwoleniem na pedofilie w swoich szeregach i mieszaniem sie do polityki.
Niech kościół zacznie wreszcie być Kościołem!
 7  
dzicz !? Wiesz ze uczestniczki powstania warszawskiego były na proteście ?
 7  
Polska Walcząca jest na ulicach a nie w klapie prezesa
 7  
ci narodowcy i tradycjonaliści..., mają tak prawidłowo uformowane sumienie że kopią kobiety i dziewczyny w brzuch, biją pięściami, popychają, rzucają kamieniami, racami, rozjeżdzają... A ksiądz dał przykład chrześcijaństwa - wyskoczył do kobiet z bronią, mówiąc że ich powystrzela.
Prawidłowo uformowane sumienie wg sadysty z żoliborza, który dał przyzwolenie bandytom do ataku na kobiety. Macieju radomski.
 7  
Pani co na antenie tvn24 przekonywała, że Kaczyński kazał lądować, potem unikała wyjaśnień. Takie Radio Fake mamy,
 7  
O jaka ładna żydóweczka
 4  
Panna z TVN24 w Radiu Zet. Zero zdziwienia.
 3  
Nie.
Mieli wziąć Sobecką w Maryja albo Kanię z Republiki.
Albo siostry KarnoFFskie z wkorycie.pl
Powinni, przynajmniej byłoby merytorycznie!
 2