Łukasz Szewczyk30.10.2020 (10:16)2 komentarze

Nowy serial "Wesele z piekła rodem" w Polo TV

• "Wesele z piekła rodem" to dziesięć uroczystości weselnych, które odbywają się w domu weselnym prowadzonym przez Krystynę Zajączek.
• Każdy odcinek, to inne wesele, inna para młoda i jej rodzina. Każde wesele to inna historia, która zaskakuje swoim przebiegiem.
"Wesele z piekła rodem"
Krystyna organizacją wesel zajmuje się od 15 lat i w swoim życiu widziała już wiele. Pomagają jej podkochujący się w niej Pan Zbyszek, który liczy że splot nieoczekiwanych zdarzeń sprawi, że Krystyna odwzajemni jego uczucie oraz jej syn Krystian przystojny wodzirej, który na weselach lubi przede wszystkim flirtować z kobietami. Niezobowiązujące spotkanie i randki to jego żywioł. Niestety z tego powodu miewa kłopoty.
Zdrady, szantaże, policja, kradzież, bójki i gangsterzy a nawet trup. To wszystko można przeżyć jedynie na "Weselu z piekła rodem". Tłem dla tych wydarzeń będzie oczywiście muzyka. Weselne hity w serialu zagrają Endrju, Błażej Drab z zespołem Estrada, Mr Sebii oraz zwycięzca pierwszej edycji Disco Band Weselny Show.

Premiera serialu "Wesele z piekła rodem" w sobotę 7 listopada o godz. 20.00 w Polo TV. A od soboty 14 listopada o godz. 20.00 emisja po dwa odcinki.

Komentarze (1 - 2 z 2)

Syf dla pospulstwa
 0  
telewizje muzyczne powinni puszczac tylkomuzyke a niedurne serale od tego jest netflix i ipla
 1