Łukasz Szewczyk04.11.2020 (17:59)3 komentarze

Gala KSW 56: Materla, Soldić, Narkun. PPV za 40 zł w Cyfrowym Polsacie oraz Ipli

• W Cyfrowym Polsacie i IPLI rusza sprzedaż nadchodzącej gali KSW 56, która odbędzie się 14 listopada 2020 roku
• W walce wieczoru wystąpią dwaj uwielbiani przez fanów zawodnicy: Michał Materla i Roberto Soldić.
• Dla abonentów Cyfrowego Polsatu i IPLI gala będzie dostępna w systemie PPV w cenie 40 zł.
Gala KSW 56
Gala KSW 56
W walce wieczoru, na gali KSW 56, rękawice skrzyżuje ze sobą dwóch uwielbianych przez fanów zawodników: bijące serce KSW, Michał "Cipao" Materla (29-7, 10 KO) oraz mistrz kategorii półśredniej, Roberto "Robocop" Soldić (17-3, 14 KO). Pojedynek odbędzie się w limicie kategorii średniej. Z kolei o mistrzowski pas kategorii półciężkiej zawalczą: mistrz dywizji do 93 kilogramów, Tomasz "Żyrafa" Narkun (17-3, 3 KO) oraz niepokonany Chorwat, Ivan Erslan (9-0, 5 KO). Dla Narkuna będzie to już piąta obrona pasa dywizji półciężkiej.
Do okrągłej klatki ponownie wejdzie niepokonana wschodząca gwiazda organizacji KSW, Karolina "Owca" Owczarz (3-0). Jej rywalką będzie debiutująca w największej organizacji MMA w Europie młoda zawodniczka, Justyna "Lara Croft" Haba (2-1, 1 KO).

Kibice zobaczą też dwóch zawodników, którzy zanotowali bardzo efektowne debiuty w KSW w tym roku. Były podwójny mistrz organizacji FEN Andrzej Grzebyk (17-3, 10 KO) zmierzy się z legendą litewskiego MMA Mariusem "The Whitemare" Žaromskisem (21-9, 14 KO), a niekonwencjonalny kickbokser Sebastian "Raju" Rajewski (9-5, 4-0) przywita w KSW półfinalistę reality show "Tylko Jeden" Michała Sobiecha (4-0, 3 KO). Rywalem jednego z najbardziej wyczekiwanych nowych zawodników KSW z Polski, Mateusza "Dynamita" Legierskiego (6-0, 4 KO) będzie wybitny chorwacki zapaśnik pochodzący z Argentyny, Francisco "Croata" Barrio (7-1, 2 KO). Mocno bijący Daniel Torres (10-4, 5 KO) przywita w klatce cenionego zawodnika z Niemiec, Maxa Cogę (22-6-1, 8 KO).

Nazwiska dwóch pozostałych zawodników, którzy wystąpią 14 listopada podczas gali KSW 56, poznamy już niebawem


KSW 56 w Cyfrowym Polsacie
Dostęp do gali w systemie PPV mogą zamówić abonenci i użytkownicy Cyfrowego Polsatu korzystający korzystający z dekoderów satelitarnych, w technologii IPTV (EVOBOX IP) oraz do odbioru telewizji internetowej (EVOBOX STREAM). Zamówienia można składać m.in. w internetowym Centrum Obsługi Klienta, w telefonicznym Centrum Obsługi Klienta czy też w aplikacji Sklep - dostępnej na dekoderze do odbioru telewizji internetowej

Zamówienia będą przyjmowane aż do momentu rozpoczęcia walki głównej, ale ze względów technicznych platforma gwarantuje dostęp do wydarzenia dla zamówień złożonych do godziny 19.00 w dniu gali. Potwierdzenie nadania dostępu użytkownicy telewizji satelitarnej i IPTV znajdą na kanale 222, a telewizji internetowej na pozycji 333. Na tych kanałach dostępne też będzie wydarzenie.

KSW 56 w Ipli
Odbywającą się wyłącznie w systemie PPV galę, na żywo i w Full HD będą mogli obejrzeć także internauci za pośrednictwem serwisu rozrywki internetowej IPLA - na ipla.pl oraz dzięki aplikacji IPLA na: komputerach z systemem Windows, urządzeniach mobilnych z systemem Android, a także wybranych Smart TV oraz Apple TV. Wydarzenie w jakości Full HD będzie dostępne dla użytkowników z terytorium Polski. Zamówienia można składać na stronie ipla.pl, a płatności realizować drogą elektroniczną - kartą płatniczą lub przelewem.

Komentarze (1 - 3 z 3)

Publiczności nie ma, ludzie tracą pracę a oni dalej te śmieszne karate wystawiają za 40 zł. Oczywiście za darmo bym tego nie obejrzał ,ale w dobie kryzysu cena 40 zł za to cos? Sport na najwyższym poziomie ,hehe
 23  
Kiedyś jeszcze knajpy kupowały ten szoł, a teraz to chyba ze 30 no góra 50 abonentów kupi.
 11  
Publiczności nie ma, ludzie tracą pracę a oni dalej te śmieszne karate wystawiają za 40 zł.
To raczej podróbka amerykańskiego wrestlingu. Tyle że bardziej żałosna. :)
 5