Łukasz Szewczyk04.11.2020 (21:19)13 komentarzy

Platforma Canal+ z ofertą na święta. Dekoder 4K za 1 zł

• Canal+ ruszył ze świąteczną promocją na ofertę telewizji satelitarnej i telewizji przez internet oraz dostępem do nowoczesnych dekoderów 4K w promocyjnych cenach.
Świąteczna promocja Platformy Canal+
Świąteczna promocja Platformy Canal+
W świątecznej ofercie telewizji satelitarnej Canal+ dekoder 4K Ultra BOX+ można promocyjnie aktywować za 1 zł w najczęściej wybieranych pakietach OPTIMUM+ oraz OPTIMUM+ z CANAL+ i nie płacić za jego wynajem przez cały okres obowiązywania umowy. Promocyjna aktywacja dekodera 4K za 1 zł jest również dostępna w pakiecie Superpremium+ 4K.
W pakiecie OPTIMUM+ klienci znajdą 130 kanałów (w tym 80 w HD), 34 kolekcje VOD, w cenie 49,99 zł miesięcznie. W świątecznym prezencie otrzymają również dostęp do sześciu kanałów Filmbox na 24 miesiące bez opłat.

W pakiecie OPTIMUM+ z CANAL+ klienci znajdą dodatkowo 11 kanałów z rodziny CANAL+ z najlepszym sportem (m.in. PKO BP Ekstraklasa, Premier League, LaLiga, Bundesliga, Żużel, NBA i wiele innych) oraz filmami i serialami na żywo, a także dwie dodatkowe kolekcje VOD. Miesięczna cena za pakiet wyniesie 99,99 zł. Z pakietem OPTIMUM+ z CANAL+ dostępne są również kanały Polsat Sport Premium z Ligą Mistrzów UEFA i Ligą Europy UEFA za 0 zł miesięcznie. Oba pakiety można rozszerzyć o dostęp do 27 dodatkowych kanałów za 10 zł miesięcznie.

Dodatkowo wybierając pakiety telewizji satelitarnej klienci zyskają dodatkowo możliwość korzystania z serwisu CANAL+ telewizja przez internet na wielu urządzeniach w zakresie posiadanej oferty satelitarnej bez dodatkowych opłat i limitu godzin.

Świąteczna oferta CANAL+ telewizja przez internet z dekoderem CANAL+ BOX 4K
CANAL+ telewizja przez internet to nowoczesny serwis, który łączy świat kanałów na żywo ze światem VOD. W ramach promocji świątecznej klienci mogą skorzystać z oferty serwisu CANAL+ telewizja przez internet oferowanego z nowym dekoderem CANAL+ BOX 4K - w zobowiązaniu lub bez zobowiązania.

W opcji bez zobowiązania dekoder CANAL+ BOX 4K jest oferowany w cenie 299 zł. Po zakupie urządzenie przechodzi na własność użytkownika i można korzystać z jego funkcji, zasobów i aplikacji nawet wtedy, gdy nie posiada się żadnej aktywnej subskrypcji CANAL+ telewizja przez internet. W cenie zakupu urządzenia uwzględniony jest dostęp do wszystkich czterech pakietów CANAL+ telewizji przez internet na miesiąc od daty pierwszej aktywacji. Dostęp do wszystkich pakietów bez dodatkowych opłat można przedłużyć nawet o dwa dodatkowe miesiące w ramach trwającej do końca roku promocji.

Aby skorzystać z promocji należy kupić i aktywować ofertę z dekoderem do 31 grudnia 2020 roku oraz aktywować voucher, który użytkownik otrzyma mailem, a także podpiąć kartę płatniczą do konta.

Wybierając ofertę ze zobowiązaniem klienci otrzymują CANAL+ BOX 4K za 1 zł na własność oraz dostęp do pełnej oferty serwisu CANAL+ telewizja przez internet na dwa pierwsze miesiące. Warunkiem skorzystania z oferty jest wybór przynajmniej dwóch z czterech pakietów tematycznych, z których klient będzie korzystał po zakończeniu promocyjnego dostępu "na start".

Kampania reklamowa
Świąteczne oferty CANAL+ z dekoderami 4K wspiera kampania reklamowa obejmująca swoim zasięgiem telewizję, internet, social media, nośniki zewnętrzne, radio, punkty sprzedaży CANAL+ oraz wybrane sieci sklepów RTV/AGD.

Koncepcja kreatywna spotów telewizyjnych opiera się na stwierdzeniu, że pewnych emocji, których doświadczyło się podczas oglądania telewizji, nie da się wyrazić słowami - trzeba je przeżyć. W spotach reklamowych wykorzystano fragmenty najnowszej superprodukcji serialowej CANAL+ "Król" w reżyserii Jana P. Matuszyńskiego oraz fragmenty rozgrywek Premier League dostępnych na antenach CANAL+.W spotach internetowych występuje znany z wcześniejszych reklam CANAL+ Michał Kempa, który prowadzi dialog z... reniferem, promując świąteczną ofertę z dekoderem CANAL+ BOX 4K.


Kampanię przygotowała agencja Havas Warsaw. Media do kampanii kupił dom mediowy Havas Media. Produkcją spotów telewizyjnych i internetowych zajął się dom produkcyjny Dynamo Films. Reżyseria spotów: Bartek Ignaciuk.

Komentarze (1 - 10 z 13)

A Cyfrowy Polsat i Netia odgrzewane Evoboxy na święta
 8  
Dobra cena jak za jeden kanał w 4K, dziwne że to tak wszystko powoli się rozkręca
 4  
Rozdają dekodery , jakby u nas był wysyp kanałów 4K. Wpierw niech zrobią w większej ilości te kanały, a nie odwrotnie.
 19  
Dobra cena jak za jeden kanał w 4K, dziwne że to tak wszystko powoli się rozkręca
W jakim sensie dobra cena za 1 kanał?
Wytłumacz.
Musisz dać 100 zeta za pakiet z C+.
W deku z android 4K kanał C+4K nie jest dostępny, o czym oczywiście nie napisano wyraźnie bo po co.
A 1 zł wynajm za 4K Ultra box to łaska jakaś?
Przecież ten szrot powinien być udostępniany chętnym za 0 zł.
Poczytaj jakie są problemy z tym dekiem.
 5  
Dobra cena jak za jeden kanał w 4K, dziwne że to tak wszystko powoli się rozkręca
Gdzie ta DOBRA CENA za 1 kanał?
Nawet za 99,99 nie ma C+4K w rozpisce.

https://satkurier.pl/news/197071/swiateczne-promocje-canal-z-dekoderami-4k-za-1-zl.html

Dostaniesz z 4K tylko szrot Ultra Box 4K za 1 zł [ czytaj Ultra Badziew ] z którym ludzie mają kosmiczne problemy.

Czytanie ze zrozumieniem boli jak widzę.
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 5 listopada 2020 o 8:21:59 przez tracer11).
 3  
Od 6 m-cy posiadam dekoder 4K ULTRABOX+ i jestem zadowolony ,dekoder szybko reaguje na pilota, kilka dni temu była duża aktualizacja ulraboxa i wszystko śmiga mega .Polecam.
 5  
Od 6 m-cy posiadam dekoder 4K ULTRABOX+ i jestem zadowolony ,dekoder szybko reaguje na pilota, kilka dni temu była duża aktualizacja ulraboxa i wszystko śmiga mega .Polecam.
I co ciekawego masz do oglądania? Jeden kanał i ze trzy zagraniczne FTA?
Ja w naziemnej TV z Czech mam kanał NASA 4K. Za darmoszkę!
 4  
Za 1 zł mogę brać, dadzą 10 dekoderów z opłaconymi pakietami za 1 zł miesięcznie?
 2  
@obrońca
Pierdu pierdu będzie wiosna.
Moja szparka a nie jarka 6.11.2020 (11:13:15)
 2  
;
Też mam ten kanał Nasa 4k i inne też 4k ,ponieważ odbieram też kanały z Astry :)
 3