Łukasz Szewczyk08.11.2020 (15:11)5 komentarzy

Koronawirus z przymrużeniem oka. "Koronaporady Strycharczuka" w Superstacji

• Od poniedziałku (9 listopada 2020 roku) w Supernewsach nowy cykl z poradami od Adama Strycharczuka jak z przymrużeniem oka spędzić czas w domowej izolacji.
Koronawirus z przymrużeniem oka. "Koronaporady Strycharczuka" w Superstacji
W "Koronaporadach" Adam Strycharczuk, prowadzący w Superstacji program "Z pierwszej strony" będzie opowiadać o różnorodnych problemach, które w czasie pandemii spotykają większość osób. Zwłaszcza tych, którzy przebywają na kwarantannie lub wykonują swoją pracę w trybie zdalnym. Wszystko oczywiście z przymrużeniem oka.
- Pomysł na "Koronaporady" powstał wraz z redakcją Superstacji. Siedząc w domu postanowiłem przełamać nudę i nagrać chałupniczymi metodami porady na spędzenie domowej izolacji. Oczywiście z mocnym przymrużeniem oka, jak mam to w zwyczaju. Można by dodać "nie róbcie tego w domu", ja zrobiłem. Mam nadzieję, że rozbawi to choć ze dwie, trzy osoby - mówi Adam Strycharczuk.

Widzów nie ominą tematy: domowych sposobów na odporność, ubioru na każdą porę dnia, również na wideokonferencję z kolegami i koleżankami z pracy, czy zestawu ćwiczeń by pomimo pandemii pozostać w formie.

Adam Strycharczuk pochodzi z internetu, gdzie nazbierał już kilkadziesiąt milionów wyświetleń parodiując znane hity na kanale "Na Pełnej". Niedawno wylądował także w telewizji wygrywając XII edycję programu "Twoja twarz brzmi znajomo", obecnie jako juror ocenia innych. Od września współprowadzi z Moniką Goździalską program "Z pierwszej strony" w Superstacji.

"Koronaporady Strycharczuka" widzowie będą mogli zobaczyć w Superstacji od poniedziałku do piątku w trakcie Supernewsów emitowanych o godzinie 15:00 i 18:00 oraz na Facebooku.

Komentarze (1 - 5 z 5)

To ten kanał jeszcze istnieje? Przestałem go oglądać od kiedy zdjęli "bez ograniczeń" Jacka Zimnika.
 10  
Kiedys ljbilem ogkadac Superstacje. Nawet zachecalem inne osoby do jej ogladania. A teraz nie polecam. Stal sie zwyklym telewizyjnym tabloidem jak zostal przejety przez Polsat.
Arkadiusz Pieńkowski 9.11.2020 (11:15:33)
 6  
Nie ma Kuby Wątłego, nie ma Superstacji.
 3  
Nie ma Kuby Wątłego, nie ma Superstacji.
Ten Wątły nawet w radio nie daje sobie ostatnio rady. Poczytaj o tym. :)
 2  
O następna szczuja żydowska !!!
 1