Łukasz Szewczyk19.11.2020 (9:04)26

Nowy kanał TVP Dokument już nadaje. Co w ramówce?

• W czwartek (19 listopada 2020 roku) nadawanie rozpoczął nowy kanał TVP Dokument HD
• Kanał dostępny jest w sieciach kablowych oraz drogą satelitarną, a wkrótce także w naziemnej telewizji cyfrowej

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 20 z 26)

Dzwoniłem na infolinie CP i poinformowano mnie że TVP Document zostanie dodany do oferty jutro jako usługa PPV
 20  
Dzwoniłem na infolinie CP i poinformowano mnie że TVP Document zostanie dodany do oferty jutro jako usługa PPV
Może być nawet FTA i tak każdy z tego szamba koło PiSdy mi lata.
 6  
Może być nawet FTA i tak każdy z tego szamba koło PiSdy mi lata.
* no... powiedzmy że kolo duDy :)
 3  
kanał powinien być dostępny dla szerokiej grupy widzów czyli w standardzie DVB-T a nie testowo w DVB-T2/HEVC w zaledwie 5 lokalizacjach ...
 11  
Oglądałem dziś TVP Dokument w canal+ jakość hd idealna (telewizor 100hz HD) ,pozycja 85.
 15  
Lewacy chcą mnie zawstydzić, zrobić ze mnie głupka bez studiów, bo popieram PiS i nie mieszkam w Warszawie lub Krakowie. Ale ja nie wstydzę się ani swoich poglądów, ani miejsca zamieszkania, a studia mam ukończone! /.../

KURTYNA
Nikt cię nie zawstydza bo i po co?
dopóki sam swojej głupoty nie zaczniesz się wstydzić to daremne kogokolwiek staranie.
Ps. te studia ukończone to KUL?... to się qrva nie masz czym chwalić :))))
 3  
Też jestem bardziej za PiS.Dla samej TVP przez 5 lat dużo zrobiła.Od razu po roku w przegrała SD gdzie ramówka mieści się 20%.Rekonstrukcja Filmów Seriali programy rozrywkowe,powrót do letnich koncertów Rebranding TVP INFO,Polonia Kultura do HD utworzenie Poland In powstanie dla mniejszości polskiej na Litwie TVP Wilno TVP Sport HD w muxie3.Latach Ubiegłych w latach 2005-2010 Urochomienie Kultury,Historii nowy wizerunek TVP Info,TVP HD,Telewizor Bielsat minusem brak Euro 2008 (za drogie prawa sublicensji od Polsatu)MUNDIAL 2010,Euro 2012 program dla Białorusi.Za czasów poniżej 2004 z czasów Lewicy Rozrywka się trzymała kabarety i typowe programy rozrywkowe, plus był tylko program związany Ojczyzna Polszczyzna.Ujednolicenie nazw dla każdego kanału TVP .O tyle że mecze Sporty igrzyska w Atenach na przełamanie się ukazywały.Minusem obrady sejmu na TVP2 promowanie Europy,chęci z prywatyzowania wybranego kanału publicznego lub rozdzielić jak to w Niemczech jest ARD,ZDF TVP1 miała swoje kanały i TVP2 Swoje.Za PO uruchomienie TVP1 i 2 w HD w Naziemnej rozdzielenie Regiony obecnie TVP3 z TVP Info.Urochomienienie TVP Stream.Minusem zwlekanie z jakością w HD jedynki i dwójki do 2012r i TVP Sport.Prywatne tv zaczynali przy tupem uruchamiać w 2007-2009r.Kupowanie seriali zagranicznych rozrywka to tylko kabarety teleturnieje z mizerną jakością.
 1  
O Niemczech lub Francji nie będą nadawać, strasznie tam pałują demonstrantów. Nie to co kulturalna polska Policja.
 2  
^ o tak, u nas pełna kultura, nawet ci tajniacy z pałkami tylko odganiali nimi muchy.., a jeden z nich to krewki antyterrorysta.
Podczas marszu niepodległości policja musiała sie bronić przed "patriotami" a teraz mogła sie wykazać wobec słabszych fizycznie kobiet.
 6  
TVP Dokument nadal nie ma w Orange TV
Kiedy testy DVB-T2 z na nadajniku Rzeszów/Sucha Góra
 3