Łukasz Szewczyk19.11.2020 (16:45)2 komentarze

WP Pilot: Transmisja Gali ACA 114 w systemie PPV za 24,99 zł

• YouTube dociera do 24,6 miliona internautów w Polsce, a średni dzienny czas oglądania filmów na platformie wynosi ponad 40 minut ‒ wynika z danych zaprezentowanych podczas YouTube Brandcast.
• W Polsce rośnie także liczba osób, które zamiast linearnej telewizji wybierają platformy wideo
WP Pilot: Transmisja Gali ACA 114 w systemie PPV za 24,99 zł
W czwartek, 26 listopada o godzinie 18:00 odbędzie się Gala ACA 114. To jubileuszowa, dziesiąta impreza największej europejskiej organizacji MMA w Polsce. Z tej okazji w karcie walk pojawi się aż dziesięciu Polaków, a w pojedynku wieczoru o mistrzowski pas królewskiej kategorii rywalizować będzie Daniel Omielańczuk. Polski zawodnik ma na koncie cztery zwycięstwa z rzędu, a walka o tron prestiżowej federacji ACA będzie zwieńczeniem jego długiej kariery. Rywal Omielańczuka to niebezpieczny Amerykanin Tony "Hulk" Johnson, który po raz trzeci wystąpi w Polsce.
- Gala federacji ACA to kolejna impreza sportowa dostępna w systemie Pay Per View dla użytkowników WP Pilota. Wcześniejsze transmisje zawodów MMA cieszyły się dużym zainteresowaniem, dlatego poszerzenie oferty jest naturalnym krokiem - mówi Jacek Amsterdamski, dyrektor video w Wirtualnej Polsce.

Na gali ACA 114 wystąpi czołówka europejskiej sceny MMA, w tym Rafał Haratyk, który może pochwalić się serią zwycięstw. Na Gali czeka go ostatnia przeszkoda przed starciem o mistrzowski pas wagi średniej. Cena pakietu Gala ACA 114 z dostępem do kanału w WP Pilot, na którym odbędzie się transmisja wynosi 24,99 zł.

Komentarze (1 - 2 z 2)

Może by się tak pan Redaktor zdecydował, czy to jest artykuł o YouTube, czy o WP Pilot? No ale tak to jest, gdy praca polega na stosowaniu metody kopiuj-wklej i samemu nie chce się nawet sprawdzić błędów.
 5  
Ten lead to raczej miał iść do innego artykułu o oglądalności telewizji. Ale to Szewczyk Dratewka, więc można wybrać żyć tę niefrasobliwość
 6