Łukasz Szewczyk20.11.2020 (11:03)7 komentarzy

"(Nie)znajomi", "Swingersi", "Psy 3. W imię zasad", "Jak poślubić milionera?" - filmowy grudzień w Canal+

• Wysyp polskich premier filmowych w grudniowej ofercie Canal+ Premium
• Wśród propozycji m.in. "(Nie)znajomi", "Swingersi", "Jak poślubić milionera?" i "Psy 3. W imię zasad", "1800 gramów"
"Swingersi"
Nuda i rutyna w związku? Seks spowszedniał jak mycie zębów, a ogień w sypialni wygasł, ograniczając się jedynie do standardowego "raz w miesiącu"? Komediowe perypetie trzech par nie pozostawiają złudzeń, że trawa zawsze wydaje się bardziej zielona u sąsiadów. Dorota marzy o namiętności jak w "Pięćdziesięciu twarzach Greya", ale jej partner Andrzej zamiast interesować się jej potrzebami, woli zabawę w gry na konsoli. Idealna para z show-biznesu - Iwona i Fabian - w pogoni za nowymi followersami i lajkami jest gotowa przekroczyć niemal każdą granicę. Natomiast Sylwia, Bartek i Cezary przez przypadek postawią swoją relację dosłownie na ostrzu noża. Jednej gorącej nocy wszyscy bohaterowie spotkają się, żeby sprawdzić, jak daleko można się posunąć w miłosnych manewrach.

Telewizyjna premiera filmu "Swingersi" 5 grudnia 2020 roku o godz. 21.00 na antenie Canal+ Premium"

Kolejna propozycja miesiąca to polski film akcji "Psy 3. W imię zasad". Po 25 latach odsiadki Franz Maurer wychodzi z więzienia i wkracza w nową Polskę, w której nic nie jest takie, jak zapamiętał. Kto i co czeka na człowieka, który przez ostatnie ćwierć wieku... nie robił nic? Jak odnajdzie się w świecie, w którym dawne zasady i lojalność przestały obowiązywać? Tego dowiemy się, gdy los ponownie połączy Franza i "Nowego". Ich spotkanie zmieni wszystko.


Telewizyjna premiera filmu "Psy 3. W imię zasad" 11 grudnia 2020 roku o godz. 22.15 na antenie Canal+ Premium"

"Jak poślubić milionera?" to Komediowy przewodnik dla wszystkich, którzy marzą o szczęśliwych związkach. Główni bohaterowie filmu zamiast czekać, aż ślepy los ześle im upragnioną miłość, biorą sprawy w swoje ręce i zapisują się na kurs gwarantujący znalezienie drugiej połówki. Oczywiście, jeśli przy okazji okaże się, że wybranek serca jest milionerem, nikt nie będzie przecież składać reklamacji. Czy faktycznie istnieją sprawdzone metody uwodzenia, które działają na wszystkich mężczyzn?


Telewizyjna premiera filmu "Jak poślubić milionera?" 12 grudnia 2020 roku o godz. 21.00 na antenie Canal+ Premium"

Z kolei "(Nie)znajomi" to wzruszający i zabawny film o miłościach, inspirowany hitem, który pokochały miliony widzów na całym świecie. W trakcie kolacji grupa przyjaciół decyduje się zagrać w nietypową grę. Muszą ujawniać wiadomości przychodzące na ich telefony, a rozmowy przełączać w tryb głośnomówiący. Szybko okazuje się, że każdy z uczestników gry skrywa sekrety, którymi wolałby się z nikim nie dzielić, a na pozór przyjemny wieczór wywraca ich świat do góry nogami. Na ekranie: Tomasz Kot, Maja Ostaszewska, Kasia Smutniak, Aleksandra Domańska, Michał Żurawski, Łukasz Simlat oraz Wojciech Żołądkowicz.


Telewizyjna premiera filmu "(Nie)znajomi" 24 grudnia 2020 roku o godz. 20.00 na antenie Canal+ Premium"

W święta wzruszająca opowieść "1800 gramów". Kraków przygotowuje się na nadejście świąt. Ewa (Magdalena Rożczka), kobieta dla której nie ma rzeczy niemożliwych, szuka nowych opiekunów dla dzieci pozbawionych rodzin. Jest wulkanem energii, potrafi wyważyć każde drzwi i nagiąć każdy przepis, aby im pomóc. Tuż przed Bożym Narodzeniem w jej życiu pojawia się niezwykła dziewczynka - Nutka, niemowlę pozostawione przez matkę. Dla jej dobra Ewa gotowa jest zrobić wszystko, nawet poświęcić siebie, swoją karierę i szansę na miłość... Nie spodziewa się, że wkrótce przez jej życie przetoczy się prawdziwa lawina emocji, na którą nie przygotowało jej nic, czego do tej pory doświadczyła. Czy bezinteresownie ratując jeden mały świat można uratować również siebie?


Telewizyjna premiera filmu "1800 gramów" 26 grudnia 2020 roku o godz. 20.00 na antenie Canal+ Premium"

Dodatkowo w ramówce miniserial oparty o kinowy film Patryka Vegi "Pętla" (12 grudnia, godz. 23:00) obnażający, w specyficzny dla reżysera, budzący kontrowersje sposób kulisy afery podkarpackiej, przesiąkniętej seksem i przemocą.

Wśród grudniowych premier Canal+ m.in. "Numery" (2 grudnia), "Oficer i szpieg" (4 grudnia), "Emma" (5 grudnia), "Młody renifer Alex" (6 grudnia), "Poznajmy się jeszcze raz" (8 grudnia), "Misiek i chiński skarb" (13 grudnia), "Matthias i Maxime" (15 grudnia), "Zjazd" (16 grudnia), "Świat w ogniu" (18 grudnia), "Koty" (19 grudnia), "Czarne święta" (22 grudnia), "Głębia strachu" (24 grudnia), "Niewidzialny człowiek" (25 grudnia), "Duch Bożego Narodzenia" (25 grudnia (25 grudnia), "Niewidzialny człowiek" (25 grudnia), "O tej samej porze, w następne święta" (26 grudnia), "Last Christmas" (26 grudnia), "O Yeti!" (27 grudnia), "Doktor Dolittle" (27 grudnia), "Wendy" (31 grudnia), "Pokonani" (1 stycznia).

Komentarze (1 - 7 z 7)

Niech Canal+ nie szaleje tak w grudniu z premierami, bo pewnie do Wielkanocy będzie znów marnie. Jak przez ostatnie miesiące :D
 24  
Co co leżą na tych łóżkach to nie aktorzy tylko internetowi/reklamowi/instagramowi celebryci.
 18  
"Matthias i Maxime" oraz "Oficer i szpieg" to muszę zobaczyć, reszta okaże się w praniu. "Koty" premiera zupełnie nie potrzebna
 0  
No Canal+ się budzi z letarku mam nadzieje że nie tylko w grudniu.
 11  
Polskie komedie powinni być zabronione przez Europejską Komisję Etyki
 10  
Rodzima kaszanka, tylko do jedzenia się nadaje...
 1  
Polskie kino stoi na bardzo niskim poziomie. Jeśli w ogóle można mówić o poziomie w tym przypadku. Jest tak od 2015 roku. Sami wiecie dlaczego...
 3