Łukasz Szewczyk23.11.2020 (10:46)5 komentarzy

PPV: Gala FEN 31: Lotos Fight Night w Cyfrowym Polsacie i Ipli za 40 zł

• Abonenci Cyfrowego Polsatu oraz użytkownicy platformy Ipla mogą już zamawiać dostęp do gali FEN 31: Lotos Fight Night, która odbędzie się w sobotę, 28 listopada 2020 roku.
• Cena realizowanego w systemie "pay-per-view" (PPV) wydarzenia to 40 zł.
FEN 31
W walce wieczoru, o podwójny mistrzowski pas w kategorii piórkowej - FEN oraz Babilon MMA, zawalczą: mogący się pochwalić jedenastoma zwycięstwami z rzędu Daniel "Rurek" Rutkowski (11-2, 6 KO) oraz Adrian Zieliński (20-9, 7 KO), który na 20 zwycięskich pojedynków aż 7 zakończył przed czasem. W pojedynku z limitem do 100 kg staną: Łukasz Borowski (4-8, 2 KO) oraz wyczekiwany przez fanów, debiutujący w FEN Paweł "Trybson" Trybała (6-3, 6 KO).
W walce o mistrzowski pas w kategorii półciężkiej spotkają się: Adam Kowalski (12-5-1, 2 KO) oraz Marcin "The Giant" Wójcik (13-7, 6 KO). Jeden z najlepszych i najbardziej doświadczonych zawodników w Polsce - Sebastian "Szczena" Romanowski (14-8-1, 4 KO) podejmie na gali FEN 31 Jonasa Magarda (11-4, 1 KO), stawką tej walki będzie mistrzowski pas w kategorii koguciej.

Niepokonany Ivan Cosić (6-0, 1 KO) zmierzy się z doświadczonym Marcinem Naruszczką (20-9-2, 8 KO). Podczas gali swoje umiejętności w kategorii półśredniej pokażą Kamil Gniadek (14-7, 3 KO) oraz Piotr Poniedziałek (7-2, 7 KO). Jeden z najzdolniejszych polskich wojowników młodego pokolenia, Kacper Formela (10-4, 4KO) stanie do walki z pochodzącym z Paryża Arnoldem "Silverback" Quero (15-7, 9 KO). Po raz pierwszy w federacji FEN wystąpi Marcin Filipczak (2-1, 1 KO), a jego rywalem będzie preferujący walkę w stójce Saeed Younsi (4-3, 2 KO).

Wydarzenie rozpocznie się o godz. 20.00 przygotowanym specjalnie dla widzów PPV studiem gali.

Jak zamówić?
Abonenci i użytkownicy Cyfrowego Polsatu korzystający z dekoderów satelitarnych, w technologii IPTV (EVOBOX IP) oraz do odbioru telewizji internetowej (EVOBOX STREAM) mogą zamówić dostęp do gali w systemie PPV w cenie 40 zł. Zamówienia można składać za pomocą jednego z czterech kanałów: przez SMS o treści, w internetowym Centrum Obsługi Klienta w telefonicznym Centrum Obsługi Klienta oraz w aplikacji Sklep - dostępnej na dekoderze do odbioru telewizji internetowej.

Zamówienia będą przyjmowane aż do momentu rozpoczęcia walki głównej, ale ze względów technicznych platforma gwarantuje dostęp do wydarzenia dla zamówień złożonych do godziny 19.00 w dniu gali. Potwierdzenie nadania dostępu użytkownicy telewizji satelitarnej i IPTV znajdą na kanale 222, a telewizji internetowej na pozycji 333. Na tych kanałach dostępne też będzie wydarzenie.

Galę FEN 31 na żywo i w Full HD będą mogli obejrzeć także internauci za pośrednictwem serwisu rozrywki internetowej IPLA oraz dzięki aplikacji IPLA na: komputerach z systemem Windows, urządzeniach mobilnych z systemem Android, iOS, a także wybranych Smart TV oraz Apple TV. Wydarzenie w jakości Full HD będzie dostępne dla użytkowników na całym świecie w cenie 29 zł. Zamówienia można składać na stronie ipla.pl, a płatności realizować drogą elektroniczną - kartą płatniczą, przelewem lub BLIK-iem.

Komentarze (1 - 5 z 5)

Nejmana nie będzie?
 3  
Litości..
Ciągle ci troglodyci?
 4  
Ku* co to znowu jest? Ile tych galów może być i czego one dotyczą?
 2  
Haha a oni dalej te walki promują za 40 zł. Jakie trzeba mieć IQ żeby to oglądać: przemoc i bijatyka bez limitu
 2  
Naparzanki meneli około godz. 20 - 23 wieczorem pod moją Żabką są prawdziwsze niż ten cyrkowy polski wrestling.
 0