Łukasz Szewczyk27.11.2020 (10:19)1 komentarz

"Sylwester z Gwiazdami Kabaretu" w TV4

• W wieczór sylwestrowy telewizyjna Czwórka przygotowała dla widzów prywatkę w doborowym towarzystwie gwiazd polskiego kabaretu i dużą dawkę kultowych skeczy.
Robert Korolczyk z Kwartetem Obsession
W programie w konwencji kameralnej domówki wystąpią twórcy nowego projektu kabaretowego Spółka z o.o. czyli: prowadzący "Gwiazd Kabaretu" Robert Korólczyk z Kabaretu Młodych Panów, Łukasz Kaczmarczyk reprezentujący tę samą formację, Ewa Błachnio znana m.in. z Kabaretu Limo czy "Tańca z Gwiazdami" i Bartosz Gajda, który występował m.in. w składzie kabaretu Łowcy.B. Udział w programie wezmą także artystki z muzycznego GLAM Quartet, które co piątek towarzyszą Robertowi Korólczykowi na scenie show "Gwiazdy Kabaretu": Barbara Szelągiewicz, Dominika Dołżyńska, Karolina Waścińska-Łukanowska i Agnieszka Kowalczyk.
W "Sylwestrze z Gwiazdami Kabaretu" ośmioro przyjaciół spotka się na prywatce, by mimo wszystko z humorem pożegnać niełatwy mijający rok - przy muzyce, zabawie, rozmowach i przed telewizorem, który z pewnością stanie się nieodłącznym elementem tegorocznego sylwestra w wielu domach.

Gospodarzem domówki będzie artysta kabaretowy, Robert, który gościć będzie zaprzyjaźnioną parę - Łukasza i Ewę, sąsiada - Bartosza i koleżanki z pracy - Basię, Dominikę, Karolinę i Agnieszkę.

Jak na każdej dobrej imprezie nie zabraknie odrobiny szaleństwa, szampana oraz ploteczek, żartów i komentarzy na temat aktualnych wydarzeń ze świata show-biznesu, polityki czy codziennego życia. Wraz z bohaterami wieczoru oglądać będziemy także najlepsze skecze polskich kabaretów.

"Sylwester z Gwiazdami Kabaretu" 31 grudnia 2020 roku od godziny 21.00 na antenie TV4.

Komentarze (1 - 1 z 1)

Jak na razie to najlepsza propozycja wśród wszystkich głównych stacji. Wiadomo co pokaże TVP1, TVN i TVN7 jak zwykle filmy. Czyli te stacje kompletnie odpadają. Jedno jest pewne na pewno włączę TV4 choćby miałaby to być stacja trzeciego wyboru :)
 4