Łukasz Szewczyk27.11.2020 (11:26)4 komentarze

NTL Radomsko zmieni się w TVC HD

• 1 grudnia 2020 roku nadawanie rozpocznie nowy kanał telewizyjny TVC, który zastąpi NTL Radomsko
• Co w ramówce?
TVC HD
Jak zapowiada nadawca, TVC to telewizja z centrum Polski, która w swoim sercu będzie miała wszystkich Polaków. Widzowie w ramówce znajdą kultowe filmy i seriale, programy poradnikowe, seriale animowane dla najmłodszych oraz informacje z regionów.
TVC to także widowiska artystyczne dla całych rodzin, w tym między innymi koncerty i kabarety. Wśród nich "Kabaretowy szał", czyli solidna dawka humoru od znanych polskich zespołów kabaretowych. W programie między innymi Kabaret Młodych Panów, Ani Mru Mru, Kabaret Moralnego Niepokoju oraz plejada komików i mistrzów stand-upu.

Ponadto, w ramówce kanału znajdzie się serwis informacyjny INFO TVC, który pokaże najważniejsze newsy z centrum Polski. INFO TVC od poniedziałku do piątku o godzinie 19:10.

Późnymi wieczorami TVC zaprosi widzów na pasmo z kultowymi filmami i serialami. W grudniu na antenie będą emitowane westerny, komedie oraz kino kung-fu.

Kanał TVC pojawi się w miejsce NTL Radomsko i dalej będzie dostępny na platformach satelitarnych (Cyfrowy Polsat oraz Canal+) a także w Orange TV, UPC Polska, Vectra, Multimedia, Toya, Netia oraz w naziemnej telewizji cyfrowej w wybranych rejonach Polski.

To nie jedyna zmiana w portfolio kanałów MWE Networks. Także w grudniu kanał TVR zmieni się w Home TV HD.

Komentarze (1 - 4 z 4)

Na satkurierze pisali że ma być w HD u operatorów i zastąpić wersję SD NTL.
 2  
znowu podobny szajs programowo kanał jak tvp rozrywka czy metro czy inne kanały głupawe
 3  
ramówka mnie poraża, już jest dostępna, kanał pokroju polonia 1 i tele5
 2  
No ale mango jest w nowej TVC.
 1