Łukasz Szewczyk27.11.2020 (11:36)brak komentarzy

Parada demonicznego opętania, nawiedzeń i morderstw. Nowy serial "Żywi i umarli" w Epic Drama

• W grudniu 2020 roku na antenie kanału Epic Drama premiera mocnego serialu "Żywi i umarli"
Serial "Żywi i umarli" na antenie Epic Drama
W rolach głównych zobaczymy Colina Morgana jako pionierskiego psychologa Nathana Appleby'ego i Charlotte Spencer w roli jego charakternej żony, Charlotte Appleby. Serial rozgrywa się w Somerset w Anglii w 1888 roku, którego społeczność stoi na skraju monumentalnej zmiany - między przestarzałymi, tradycyjnymi sposobami uprawy ziemi, a uprzemysłowioną przyszłością opartą na wiedzy naukowej.
Sercem tej małej społeczności jest Nathan Appleby, który po śmierci matki dziedziczy Shepzoy House, położony w pięknej, ale odizolowanej dolinie Somerset. Appleby postanawia ułożyć nowe życie dla siebie i swojej ukochanej żony, ale wkrótce idylla zostaje zakłócona przez dziwne i niepokojące wydarzenia, które niewytłumaczalnie krążą wokół niego. Staje się coraz bardziej niespokojnym człowiekiem, ma obsesję na punkcie udowodnienia istnienia życia pozagrobowego. Czy jest nawiedzony? Dlaczego i przez kogo? W miarę jak nadprzyrodzone zdarzenia stają się coraz częstsze i coraz bardziej przerażające, Nathan zaczyna widzieć i słyszeć niepokojące rzeczy, których nie stworzyła jego wyobraźnia. Odpowiedzi, które znajdzie, zniszczą jego wiarę i przyniosą zagrożenie wszystkim, których kiedykolwiek kochał.

Premiera serialu "Żywi i umarli" na antenie Epic Drama w niedzielę 13 grudnia o 21:30. Kolejne odcinki będą emitowane codziennie o tej samej porze, do piątku 18 grudnia.